Мови ->

Відеокурси китайської мови

Кращі відеокурси китайської мови на movi.com.ua

Відеокурси китайської мови на сайті movi.com.ua. У цій категорії даного розділу Ви зможете знайти, ознайомиться з вмістом і скачати кращі відеокурси по вивченню китайської мови.

Вивчення китайської мови за допомогою відеокурсів є на сьогоднішній день одним з найбільш ефективних способів, так як при цьому використовується одночасно зорова і слухова пам'ять.

На сьогоднішній день створено достатньо хороших відеокурсів з китайської мови, як для дітей, так і для дорослих, для тих хто лише починає вивчати китайську мову, або  бажає поглибити свої знання. У даному розділі ми постаралися зібрати кращі з них. Деякі з них вже розміщені на сайті. Інші з'являться в найближчим часом і якщо Ви хочете бути в курсі новинок рекомендуємо Вам підписатися на розсилку новин нашого сайту.

Всі відеокурси китайської мови, які представлені в цьому розділі, можна завантажити через файлообмінні сервіси або ж замовити через інтернет магазин наших партнерів.

Ми сподіваємося, що наш сайт movi.com.ua стане для Вас надійним помічником в пошуку навчальних матеріалів з іноземних мов, у тому числі й китайської, і Ви залишитеся задоволені нашим сайтом.

 

Нижче Ви можете ознайомитись з усіма відеокурсами китайської мови, які на даний момент є на нашому сайті

Little Pim. Chinese for Little Kids

Little Pim. Chinese for Little Kids

Даний відеокурс китайської мови призначений спеціально для дітей дошкільного віку. Невеликі за тривалістю епізоди, багато яскравих фарб, приємна, але ненав`язлива музика відмінно допомагають дитині вивчати цю іноземну мову.

Детальніше...

 

75 загадок для дітей

75 загадок для дітей

Вашій увазі представлений збірник анімованих загадок для дітей китайською мовою. Даний навчальний посібник складений для початківців вивчення цієї іноземної мови й призначене для занурення в мовне середовище.

Детальніше...

 

Вчися разом з нами

Вчися разом з нами

Цей пізнавально-освітній відеокурс китайської мови, який була складений телеканалом “CNTV- Російський”. Даний навчальний посібник орієнтується не тільки на вивчення мови, але й на надання інформації про культуру й традиції населення Китаю.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика