Мови ->

Кращі відео-курси іспанської мови на movi.com.ua

Вивчення іспанської мови за допомогою відео-курсів є на сьогоднішній день одним з найбільш ефективних способів при самостійному навчанні, оскільки при цьому використовуються одночасно і зорова і слухова пам'ять.

У даному розділі ми намагаємося зібрати кращі відео-курси іспанської мови, які тільки можна знайти у вільному доступі в інтернеті, як для дітей, так і для дорослих, які починають або ж продовжують вивчення іспанської мови. Деякі з них вже розміщені. З часом будуть додаватися і інші відео курси, тому періодично заходьте на наш сайт movi.com.ua і ми порадуємо Вас цікавими новинками, а ще краще підпишіться на нашу розсилку і тоді Ви завжди будете в курсі появи нових матеріалів з іспанської та інших мов на нашому сайті.

Всі відео-курси іспанської мови, представлені в цьому розділі, доступні для безкоштовного скачування через файлообмінні сервіси. Крім того частину з них можна замовити через інтернет магазини наших партнерів.

Сподіваюся, що сайт movi.com.ua виявиться Вам корисним і Ви знайдете тут багато корисних навчальних матеріалів з іноземних мов, у тому числі і з іспанської мови.

 

Нижче Ви можете ознайомитись з усіма відео-курсами іспанської мови, які на даний момент представлені на нашому сайті і які доступні для безкоштовного скачування

Muzzy in Gondoland Spanish

Muzzy in Gondoland Spanish

Чудовий мультиплікаційний відеокурс, який призначений для дітей старшого дошкільного й молодшого шкільного віку. За допомогою даного навчального посібника навчання іспанській мові стане легким і цікавим.

Детальніше...

 

Baby Gourmet - Cosecha de Primavera-Verano

Baby Gourmet - Cosecha de Primavera-Verano

Перед Вами відеокурс іспанської мови для самих маленьких дітей. За допомогою цих навчальних відеороликів Ваше маля познайомиться зі світом Фруктів і Овочів. Навчальний посібник можна використовувати для занять із дітьми від 6 місяців.

Детальніше...

 

El Oso de la Gran Casa Azul - Formas, Sonidos y Colores Con Oso

El Oso de la Gran Casa Azul - Formas, Sonidos y Colores Con Oso

Перед Вами іспанський варіант Диснеївського “Bear in the Big Blue House”. За допомогою цього навчального відео, Ваша дитина разом з великим ведмедем і його маленькими друзями вивчить назви форм і кольорів на іспанській, довідається назви окремих тварин і предметів, а також які звуки вони можуть видавати.

Детальніше...

 

Mom Dad and Me Aprendemos Espanol

Mom Dad and Me Aprendemos Espanol

Дане навчальне відео створене за методикою Глорії Новак і є свого роду посібником для батьків. У відеокурсі запропоновані рекомендації з вивчення лексики іспанської мови маленькими дітьми.

Детальніше...

 

Spanish for beginners / Іспанська для початківців

Spanish for beginners / Іспанська для початківців

Це чудовий відеокурс для початківців вивчення іспанської. Навчальний посібник адресований дітям будь-якого віку й рівня знання іспанської мови. У відеороликах використовується метод повного занурення в мовне середовище.

Детальніше...

 

Nino de Papel / Паперове маля

Nino de Papel / Паперове маля

Представлений Вашій увазі відеокурс призначений для малят віком від 6-ти місяців до 3-х років. За допомогою цього фільму діти вивчать голосні, рахунок, основні кольори, назви музичних інструментів і деяких предметів.

Детальніше...

 

Відеокурс іспанської мови "Швидкий старт"

Відеокурс іспанської мови

"Швидкий Старт" - це відмінний відеокурс від відомого видавництва "Інтелект", що дозволить Вам виробити правильну вимову, навчити правильно читати іспанською мовою й виражати свої побажання й думки в спілкуванні з іспаномовними людьми. Користуватися даним навчальним посібник можуть всі, незалежно від віку й рівня знань.

Детальніше...

 

Відеокурс "Подорожуємо з іспанською. Уроки 1-10"

Відеокурс

“Подорожуємо з іспанською” – відеокурс іспанської мови, що складений для російськомовних користувачів, які вперше відправляються в поїздку в іспаномовні країни і яким потрібні базові знання граматики, лексики й мовного етикету, щоб вміти справлятися із щоденними питаннями в незнайомій обстановці.

Детальніше...

 

Вивчи іспанську за один день

Teach Yourself One-Day Spanish / Вивчи іспанську за один день

“Вивчи іспанську за один день” – відмінний відеокурс іспанської мови для тих, хто добре знає англійську мову.

Даний відеокурс прекрасно підійде тим, хто тільки починає вивчати іспанську або має намір відвідати іспаномовні країни як турист.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Відеокурс "Вивчаємо Іспанську мову. 5-9 клас"

Скачати відеокурс

"Вивчаємо Іспанську мову. 5-9 клас" - це ефективний і хороший відеокурс, що допомагає вивчити іспанську мову всім тим, хто вирішив займатися самостійно, не вдаючись до послуг репетиторів.

Детальніше...

 

"Маленький Пім" - відеокурс іспанської мови для малюків

Скачати відеокурс

"Маленький Пім" - це відеокурс іспанської мови для самих маленьких. Мультфільми будуть  про маленьку панду по імені Пім, яка допоможе дітям вивчати іспанську мову. Все почнеться з простих і коротких фраз - "я п'ю", "я їм", "я їм яблуко", а закінчиться більш складними фразами.

Детальніше...

 

Відеокурс розмовної іспанської мови "Іспанська мова з extr@ задоволенням" (2 DVD)

Скачати відеокурс

"Іспанська мова з extr@ задоволенням" - це кращий відеокурс іспанської розмовної мови.
Цей посібник є новітньою сучасної розробкою британського телеканалу Channel 4, який швидко забезпечить розуміння і вимову мови.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика