Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Російсько-український словник. І. К. Белодід


Російсько-український словник. І. К. Белодід

В цілому “Російсько-український словник. І. К. Белодід” складається з близько 120 000 російських слів з перекладом їх на українську мову, розширеної фразеології та ілюстративних прикладів перекладу деяких словосполучень російського мовлення. У словнику розміщена, насамперед, основна,найвживаніша лексика й фразеологія сучасної російської літературної мови.

Головне завдання “Російсько-українського словника. І. К. Белодід” — служити посібником при перекладі на українську мову літератури різних напрямків і стилів, а також правописним й акцентологічним довідником. Словник повинен бути помічником у процесі вивчення російської й української мов, сприяти розвитку української літературної мови.

У посібник включена величезна кількість наукових виразів, термінів з області культури й мистецтва, що зустрічаються в пресі й художній літературі. Спеціальна термінологія й номенклатурні слова конкретних галузей науки, мистецтва, техніки в “Російсько-український словник. І. К. Белодід” не вносилися. Також наведені найбільш популярні географічні назви й власні імена.

Назва: Російсько-український словник. І. К. Белодід
Жанр: російсько-український словник
Видавництво: Наукова думка
Рік видання: 1969
Автори: I. К. Белодід, С. І. Головащук, Л. Л. Гумецька
Обсяг: 723 сторінки
Формат книги: DJVU
Мова: російська, українська
Розмір: 46 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика