Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 12
ХудшийЛучший 

Інверсійний словник української мови


Інверсійний словник української мови

“Інверсійний словник української мови” є словником-індексом до одинадцятитомного “Словника української мови” та разом з додатками включає понад 134 000 слів.. Посібник містить весь реєстр словника-джерела, відбиваючи тим самим лексичний склад сучасної української літературної мови. Його можна використовувати як посібник для наукових досліджень різних структурних рівнів української мови, зокрема словотвору, фонетики, морфології тощо, а також для порівняльно-типологічних досліджень, при створенні програм для різних видів машинного опрацювання текстів, розшифровок та ін.

“Інверсійний словник української мови” рекомендований для філологів — наукових працівників, викладачів вузів та шкіл, студентів, всіх, хто цікавиться лексикою української літературної мови.

Інверсійний словник української мови, укладений колективом кафедри  української мови Одеського університету в координації з Інститутом мовознавства їм. О. О. Потебні Академії наук УРСР, являє собою інверсований словник- індекс, чим зумовлюються як його реєстр, так і принципи опрацювання словникових статей.

Назва: Інверсійний словник української мови
Жанр: український словник
Видавництво: Наукова думка
Рік видання: 1985
Автор: під редакцією С. П. Бевзенко
Обсяг: 812 сторінок
Формат книги: DJVU
Мова: українська
Розмір: 8,5 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика