Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Російсько-український словник з гірничої справи


Російсько-український словник з гірничої справи

Російсько-український словник з гірничої справи”- двомовний переказний словник, що складається з 100 000 слів і термінологічних словосполучень з техніки та технології процесів гірничої справи. У російсько-український словник поміщено багато сучасної термінології з теорії та практики розвідки, видобутку, переробки й транспортування металів, вугілля, руди й інших корисних копалин в основних галузях гірничодобувної промисловості.

Російсько-український словник з гірничої справи”охоплює такі напрямки гірничої справи:
підземна й відкрита розробки, підготовка запасів копалин, системи розробки, гірські вироблення і їхнє кріплення, буровибухові роботи, шахтний транспорт, піднімальні комплекси шахт, водовідлив, системи провітрювання, енергопостачання, маркшейдерська справа, охорона надр, збагачення, брикетування, торфовидобуток, техногенна безпека.

Крім того, у словнику наведені терміни пов'язаних з гірничою справою галузей наук: геології, мінералогії, геофізики, екології. Посібник виконаний за всіма правилами сучасного українського правопису.
Видання продовжує роботу пророблену у двотомному «Українсько-російському гірничотехнічному словнику» (НІІГМ імені М. М. Федорова).

“Російсько-український словник з гірничої справи ” рекомендується використовувати широкому колу фахівців, інженерно-технічних працівників гірських підприємств, наукових співробітників і студентів гірських спеціальностей.

Назва: Російсько-український словник з гірничої справи
Жанр: російсько-український словник
Видавництво: Донецьк: Південно-Схід
Рік видання: 2006
Автор: I. Г. Манец, В. М. Кравченко
Формат книги: DJVU
Мова: російська, українська
Розмір: 21.53 Mб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика