Мови ->

Українсько - російські словники

Кращі Українсько - російські словники на movi.com.ua

Українсько - російські словники на сайті movi.com.ua. У цьому розділі сайту movi.com.ua можна знайти, ознайомиться і скачати чудові українсько-російські словники.

У даному розділі були зібрані найкращі українсько - російські словники з тих, що сьогодні доступні в російськомовному сегменті мережі Інтернет.

Всі українсько - російські словники, викладені на movi.com.ua, доступні для безкоштовного скачування, як і інші навчальні посібники з української мови. Крім того, багато хто з викладених у цьому розділі українсько - російських словників Ви зможете за бажанням придбати через наших партнерів - інтернет-магазини Labirint.ru і My-Shop.ru.

Бажаємо Вам успіхів і сподіваємося, що наш сайт допоможе Вам підібрати відмінний українсько - російський словник.

Нижче знаходяться всі доступні на movi.com.ua українсько - російські словники

Рейтинг пользователей: / 13
ХудшийЛучший 

Словник українсько-російський. Ніковський. А.

Словник українсько-російський. Ніковський. А.

“Словник українсько-російський. Ніковський. А. дає багато нового матеріалу, який визбираний з нового українського письменства останніх років, з української преси, з сучасних невеликих практичних словників. В цьому навчальному посібнику подано головним чином те, що може вимагати справки чи пояснення в сучасній пресі, загальній і спеціальній, в науковій літературі, в техничних працях і в урядовому, канцелярському листуванні.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Російсько-Український й Українсько-Російський словник СловоЇд для мобільних телефонів

Російсько-Український й Українсько-Російський словник СловоЇд для мобільних телефонів

“Російсько-Український й Українсько-Російський словник СловоЇд для мобільних телефонів” – це електронний словник, що характеризується високою швидкістю й безпомилковістю перекладу, зручною програмною оболонкою й численними словниковими базами від SmartLink. Російсько-український словник містить 24127 статей, а українсько-російський - 25032 статей. Читайте, вивчайте, перекладаєте й подорожуйте разом із всесвітньо відомим словником СловоЇд у Вашому мобільному телефоні.

Детальніше...

 

Короткий українсько-російсько-англо-німецький словник з економіки та менеджменту

Короткий українсько-російсько-англо-німецький словник з економіки та менеджменту

“Короткий українсько-російсько-англо-німецький словник з економіки та менеджменту” містить понад 3500 найважливіших термінів на означення понять і категорій економіки, планування організації, нормування та управління виробництвом, а також тих, що стосуються сфери бізнесу, комерції, маркетингу та менеджменту. Також наведено ряд слів, які часто зустрічаються у ділових документах.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Українсько-російський словотворчий словник

Скачати

 

Чудовий посібник під назвою "Українсько-російський словотворчий словник" надає своїм користувачам більше сорока тисяч слів. У ньому ретельно розкривається читачам словотворчий процес часто вживаних українських слів у порівнянні з російською мовою.

 

Детальніше...

 

Українсько – російський та російсько – український фразеологічний тлумачний словник

Скачати

"Українсько – російський та російсько – український фразеологічний тлумачний словник" розтлумачить нам фразеологізми української мови, а далі надасть до них переклади на російську мову.

Так само все відбувається і в російсько-українській частині посібника.

Розробники змогли нам надати більше 6000 часто вживаних фразеологізмів сучасної української мови з російськими відповідностями, і не менше російських фразеологізмів, переведених на українську мову.

Детальніше...

 

Словоїд Російсько-Українсько-Російський 7.0 для WM смартфонів

Скачати

Словник "Словоїд Російсько-Українсько-Російський 7.0 для WM смартфонів" - це прекрасний додаток для смартфонів з операційною системою Windows Mobile. Часто використовувана лексика російської та української мов може знаходитися на вашому мобільному пристрої, займаючи при цьому досить мало пам'яті.

Словникова база не перевантажена, але її цілком достатньо, щоб дізнатися часто вживані слова та їх переклади.

Російсько – український / українсько-російський словник чудово підходить користувачам, які вивчають одну з цих мов з нуля.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика