Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Вивчення української мови

Вивчення української мови дозволить своїм учням пізнати культуру України, красу мови і її особливості. Відомо, що ця мова має споріднену схожість з білоруською та російською мовами, які були утворені з давньоруської мови,що розпалась в 14 столітті.

Формування української мови

Особливості української мови намічалися ще в 12 столітті. Алфавіт схожий з російською, але є відмінності в області фонетики, наприклад: буква "и" російського алфавіту в українському буде "i", буква "э" - "е", а "е" - "є". Існує ще безліч відмінностей, але про них ви зможете дізнатися в ході вивчення цієї красивої мови.

Сучасний варіант української ми змогли отримати від двох етапів розвитку, що пройшли з 14 століття до середини 18 століття і кінця 18 століття. Якщо послухати інші слов’янські мови, можна припустити, що українська схожий не тільки з російською і білоруською, але і з польською, сербською, словацькою та хорватською мовами.

Мова України офіційно тільки одна - українська, але розмовляють в 45 мільйонній країні не тільки на українській, а й на російській. Також співуча українська мова вважається однією з трьох офіційних мов невизнаної Республіки Придністров'я

Ще трохи про українську мову

Існують безліч курсів з вивчення української мови, які можна пройти самостійно з книгами або онлайн, а можна скористатися заняттями в  групах.

Українську мову вивчають також в університетах країни, тобто всі іноземці та близькі сусіди України можуть навчатися в університетах, в яких зможуть зайнятися українською мовою, яка викладається на будь-яких факультетах будь-яких вузів.

Також Михайло Задорнов і Максим Галкін ведуть спостереження, які трохи підтверджують, що українська мова є прабатьком французької. Жителі України звичайно здивовані, а раптом ці двоє не помиляються? Адже анекдоти теж народжуються з якихось історій.

Ласкаво просимо на Україну, вивчення української мови допоможе вам спілкуватися в українськомовних частинах країни, побачити її красиві пам'ятники архітектури, познайомитися з доброзичливими людьми, пізнати їх гостинність і чудову кухню. Адже мова українська існує давно, а країна як окрема держава існує зовсім недавно. Досить пригадати історію, наприклад: сучасна територія західної України раніше належала сучасній Польщі, а Крим кому тільки не належав, і туркам і татарам. Знамениті запорізькі козаки, які захищали свої землі і всю Русь. А послухайте акцент жителів Донбасу! Адже говір такий же, як і у жителів Кубані.

І наостанок хочеться сказати вам, найкращий спосіб заговорити українською мовою - це дивитися телевізійні канали України і наживу поспілкуватися з українськомовними людьми тому, що практика б'є теорію практично завжди! А люди, які думають, що українська мова дуже складна, беруть свої слова назад, почавши своє навчання.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика