Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вивчення української мови самостійно

Основна інформація про українську мову

Українська мова - це державна мова України. Ця мова завдяки своїй мелодійності вважається однією з найкрасивіших у світі. Число людей, які розмовляють даною мовою, перевищує 45 млн. За кордоном найбільшого поширення досягла у таких країнах як: США, Росія, Канада, Австралія, Польща.

У даній статті ми розглянемо найбільш важливі моменти вивчення української мови самостійно. Українська мова має схожу з усіма слов'янськими мовами основу. Тому вивчення української мови простіше всього дається вихідцям з Росії, Білорусії, Польщі.

Вибір засобів необхідних для самостійного вивчення української мови

Для самостійного вивчення української мови необхідно вибрати самоучитель, словник, додаткові матеріали, які будуть найбільш підходящі для Вас.

Від правильного вибору самоучителя багато в чому залежить позитивний результат процесу навчання. Він повинен містити матеріали, які допоможуть Вам придбати всі необхідні мовні навички, і при цьому виклад навчальної інформації в ньому повинен не викликати у Вас проблем з її сприйняттям.

Словник української мови вибирається так, щоб лексичний матеріал у ньому відповідав сучасній українській мові. Не думаю, що наявність архаїзмів допоможе Вам якісно вивчити українську мову. Структура словника повинна бути такою, щоб пошук необхідної для Вас інформації займав якнайменше часу. Останнім часом великою популярністю стали користуватися електронні словники-перекладачі, завдяки зручному інтерфейсу, мінімально витраченому часу на пошук і переклад потрібного слова.

До додаткових матеріалів, які використовуються для вивчення української мови самостійно можна віднести: аудіофайли (пісні, аудіокниги, аудіо доповнення до уроків самоучителя), відеофайли (фільми й мультфільми, переведені на українську мову або зняті на ній), ігри (спеціально розроблені для вивчення правил граматики, лексики й фонетики української мови). Використання таких методів вивчення української мови робить процес навчання більше ефективним, дозволяє розслабитися під час занять, робить їх цікавими й не такими нудними.

Практика й спілкування як ефективний засіб поліпшення знань української мови

Для закріплення вивченого матеріалу, а також для вироблення правильної вимови необхідно якнайбільше практикуватися у використанні української мови. Потрібно розвивати й вдосконалювати як свою мову, так і навички читання й письма. Розмовляючи з носіями української мови, можна зрозуміти, які особливості вимови даються найкраще, а на які необхідно звернути увагу. Читання української літератури й практика написання на ній дозволить Вам розвивати навички граматики й лексики.

Коротко про головне

Вивчення української мови самостійно, як і вивчення будь-якої іноземної мови, вимагає певних якостей. Необхідне бажання вивчати цю мову, підтримування на потрібному рівні мотивації. Роль української мови в сучасному світі з кожним роком зростає, тому навчання цій мові принесе Вам, безсумнівно, тільки користь.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика