Мови ->

Тести з іспанської мови

Кращі тести з іспанської мови на сайті movi.com.ua

Тести з іспанської мови можна безкоштовно скачати на movi.com.ua - сайті, який створений з метою допомогти вивчаючим іноземні мови у пошуку та виборі різних навчальних матеріалів.

Щоб скачати тести з іспанської мови, які Вас зацікавили, потрібно спочатку пройти реєстрацію на сайті (це займе 1-2 хвилини), а після того як зареєструєтесь - увійти на сайт під своїм ім'ям.

Ми щиро сподіваємося, що сайт movi.com.ua допоможе Вам у пошуку потрібних навчальних матеріалів з іспанської мови, в тому числі і тестів.

 

Нижче Ви можете розглянути всі наявні на сайті тести з іспанської мови.

Увага! Більшість файлів розміщені на файлообмінних серверах. Інформацію про те, як правильно завантажувати з файлообмінників, можна знайти ТУТ.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Тести з іспанської мови "Умовне відмінювання. Умовні речення"

Тести з іспанської мови

“Умовне відмінювання. Умовні речення” – це тести з іспанської мови, основна мета яких -  вироблення  автоматизму  й  використання граматичних  моделей  у  розмовній  мові. Даний навчальний посібник призначений для використання на просунутому етапі навчання студентами 2-го курсу стаціонарних відділень.

Детальніше...

 

Тести D.E.L.E. для рівня С1

Тести D.E.L.E. для рівня С1

“Тести D.E.L.E. для рівня С1” - являють собою збірник, що складається із чотирьох тестів з іспанської мові, які призначені для придбання сертифіката D.E.L.E. рівня С1. Такий сертифікат свідчить про лінгвістичні знання іспанської мови, яких вистачає для вільного вираження свої думок і бажань у бесідах соціального, академічного й професійного контекстів.

Детальніше...

 

Тести D.E.L.E. для вищого рівня С2 (D.S.E.)

Тести D.E.L.E. для вищого рівня С2 (D.S.E.)

“Тести D.E.L.E. для вищого рівня С2 (D.S.E.)” - це збірник тестів з іспанської мови, які призначені для одержання сертифіката D.E.L.E. рівня С2. Він є шостим й останнім із всіх рівнів, які схвалені Європейською Радою в рамках Загальної Європейської Системи оцінки для іноземних мов. Такий сертифікат підтверджує знання іспанської мови, яких досить для того, щоб говорити на ній із природною свободою, порівнянної до тієї, яка властива носіям мови.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика