Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Російсько-англійський словник загальновживаних слів і словосполучень науково-технічної літератури


Російсько-англійський словник загальновживаних слів і словосполучень науково-технічної літератури

“Російсько-англійський словник загальновживаних слів і словосполучень науково-технічної літератури” виданий у двох томах. Перший том посібника складається з 22000 словникових статей (лексичних одиниць), які є окремими словами, словосполученнями, мовними штампами й термінологічними сполученнями науково-технічного напрямку з відповідними перекладами, докладними тлумаченнями, прикладами використання на практиці й поясненнями. Другий том виконаний як багатофункціональний англо- російський і російсько-англійський покажчик російських й англійських ключових слів, словосполучень і виразів.

Російський покажчик допоможе перекладачеві знайти неочевидні словосполучення й підібрати схожі за змістом словосполучення. За допомогою англійського покажчика можна знаходити потрібні словосполучення за асоціацією. Обидва покажчики також корисно використовувати при перекладах на російську мову.

“Російсько-англійський словник загальновживаних слів і словосполучень науково-технічної літератури” рекомендовано використовувати перекладачам, редакторам, науковцям, інженерам, студентам і викладачам ВУЗів технічного напрямку. Російсько-англійський словник Клімзо Б.Н. також буде корисним всім вивчаючим мову. Цей словник виконаний набагато якісніше, ніж давно застарілий словник подібного типу Ціммермана.

Назва: Російсько-англійський словник загальновживаних слів і словосполучень науково-технічної літератури
Жанр: англійський словник
Видавництво: ЕТС
Рік видання: 2002
Автор: Клімзо Б. Н.
Обсяг: 1248 сторінок
Формат книги: PDF
Мова: російська
Розмір: 10,4 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика