Мови -> -> ...

Як вибрати репетитора іноземної мови для дитини

В даний час дуже багато батьків вдаються до послуг репетиторів для своїх дітей.

Відбувається це з різних причин: найпоширеніші з них - погана успішність дитини з предмету і підготовка до іспитів.

Є й інші - наприклад, дитина переходить в іншу школу, в якій вимоги по окремих предметів значно вище, ніж у попередньої школі.

Помилка у виборі репетитора може коштувати дорого. І справа в даному випадку не тільки в викинутих на вітер гроші, але і в згаяному часі

Так як же вибрати хорошого репетитора для дитини? Репетитора, який не тільки навчить, але і, по можливості, прищепить інтерес до предмету?

Насамперед, необхідно визначитися, для чого дитині репетитор. Якщо для підготовки до ЄДІ і для вступу до ВУЗа, то бажано запросити людину, яка займається саме підготовкою учнів до випускних іспитів. Краще всього, якщо це буде педагог зі стажем, який працює у школі у випускних класах. Звичайно, послуги такого вчителя обійдуться недешево, але зате він напевно буде акцентувати увагу дитини на найбільш проблемних частинах ЄДІ.

Якщо ж Ви запрошуєте репетитора, скажімо, для п'ятикласника, якому важко дається вивчення англійської мови, і припускаєте, що репетитор буде пояснювати пройдений на уроці матеріал і допомагати з виконанням домашнього завдання, то в такому разі цілком можна обійтися послугами студента відділення англійської філології.

Іноді трапляється так, що дитина тривалий час не відвідувала школу, наприклад, через хвороби, і репетитор необхідний для того, щоб нагнати пропущений матеріал. У такому випадку краще звернутися до вчителя з школи, в якій навчається дитина.

Отже, мета занять ясна. Приступаємо до пошуку репетитора.

Найбільш надійний спосіб - пошук репетитора з рекомендаціями знайомих.

Другий варіант - звернутися до вчителів школи, в якій навчається дитина. Однак якщо ви не хочете, щоб у школі знали про додаткові заняття Вашої дитини, то цей спосіб пошуку відпадає.

Тоді залишається третій спосіб, найбільш ризикований, - пошук репетитора з оголошень в газетах і в Інтернеті.

Спілкуючись з потенційним репетитором по телефону, зверніть увагу на питання, які він ставить. Кваліфікований педагог обов'язково запитає наступне:

1) мета занять;
2) вік дитини (клас);
3) якщо мова про іноземну мову - то рік навчання;
4) по якому підручника дитина вивчає предмет в школі.

Якщо дані питання не прозвучали, то варто насторожитися.

Перше заняття.

Перше заняття важливо для встановлення контакту між дитиною і репетитором, а також для визначення графіка та обсягу додаткових занять.

Після того, як перше заняття пройшло, поцікавтесь у дитини, чи сподобалося їй займатися з цим репетитором, чи зрозуміло репетитор пояснює матеріал, що був пояснений на занятті.

Якщо дитина позитивно відповіла на перші два питання, і з її розповіді випливає, що на занятті було зроблено дійсно багато, то заняття з даними репетитором можна продовжувати.

Обновлено (30.03.2012 19:48)

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Навчання
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика