Мови -> -> ...

Як маленькі діти вивчають іноземні мови.

Знання іноземної мови в сучасному суспільстві дає чималі переваги при влаштуванні на роботу, дозволяє завжди мати додатковий заробіток і не зазнавати труднощів у закордонних поїздках. У звичайній школі, кожен з нас учив яку-небудь мову. Але навіть ті, хто був відмінником, в кращому разі можуть похвалитися тим, що можуть перевести з аркуша нескладний текст.

Між тим, дітлахи наших співвітчизників, які переїхали за кордон, освоюють розмовну мову за 2-3 місяці. Їх батьки, відвідуючи спеціальні курси, справляються з цим набагато повільніше. Так у чому ж справа?

Наші діти не знають, як треба вчитися. Вони поняття не мають про існування алфавіту та граматики. Вони не замислюються над порядком слів у реченні і т.п. Вони просто проводять паралель між цими словами і подіями, що сталися за ними.

Росіянам, що переїхали жити в інші країни, викладачі мовних курсів радять більше дивитися телевізор. При абсурдності такого знайомства з мовою, цей метод виявляється дуже ефективним. Мовний запас зростає. Причому чим далі, тим швидше.

Тепер і в нашій країні цей метод визнається одним з найбільш ефективних. При перегляді фільмів без перекладу, перший час здається, що ви не розумієте нічого. Але ваш мозок у цей час встановлює зв'язок між побаченим. Самі будете здивовані, як багато нових слів ви дізналися за короткий період часу.

Для початку спробуйте разом з дітьми дивитися мультфільми без перекладу. І вчіться разом з ними.

Обновлено (31.03.2012 04:31)

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Навчання
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика