Мови -> -> ...

Як вибрати курси з вивчення іноземних мов, які підходять саме вам (Частина 1)

Ваш вибір залежить виключно від цілей, які ви собі поставили.

Для чого ви хочете вивчати іноземну мову?

Ви прагнете до міжнародного кар'єрного зростання?

Ви хочете вільно спілкуватися з носіями мови за кордоном, в Інтернеті?

Ви бажаєте розширити своє коло спілкування?

Бажаєте володіти літературною мовою, читати книги і пресу на мові оригіналу?

А може, ви мрієте про те, щоб ваша дитина не володіла однією мовою, а кількома, бажаючи створити грунт для її прекрасного майбутнього?

На сучасних курсах з вивчення іноземних мов ви також можете вибрати або індивідуальні заняття, або групові.
В наші дні курси іноземних мов, насамперед, орієнтовані на розвиток розмовних навичок, що дозволяє розвивати впевненість у спілкуванні іноземною мовою, як на побутовому, так і професійному рівні.

На багатьох курсах при навчанні за рахунок стимуляції пам'яті, мислення, уяви, а також активізації міжособистісних відносин, в динаміці виявляють в людині приховані резерви до вивчення мов. Заняття проводяться у відповідності з принципами комунікативного підходу до навчання, що передбачає максимальний час живого спілкування іноземною мовою в процесі її освоєння.

Різні навчальні центри пропонують як базові курси мов, так і спеціалізовані, тобто ті, що ви вибираєте у відповідності з вашими цілями: размовний, діловий, туристичний, морський, готельний, а також готують до будь-яких мовних іспитів, таких як IELTS, TOEFL, FCE, і, звичайно, до ЄДІ. Заняття можуть проводитися у зручний для вас час.

Плануєте вивчення мов за кордоном?

Вам можуть запропонувати різні види освіти для дорослих і дітей у Великобританії, Італії, Іспанії, Німеччини, Франції, Канаді, США, на Мальті і в багатьох інших країнах світу.

Вибираючи курси з вивчення іноземних мов, майте на увазі, що при тривалому співробітництві з іноземними мовними школами, центрами та іншими освітніми установами організовуються різноманітні закордонні програми. І фахівці зазвичай беруть на себе координацію освітніх програм за кордоном, здійснюється візова підтримка, оформлення необхідних виїзних документів, їх переклад та нотаріальне засвідчення, бронювання і продаж авіаквитків.

Програми навчання за кордоном підбираються з урахуванням ваших конкретних цілей і завдань: мовні курси для дітей та дорослих, навчання або робота, середня професійна або вища освіта за кордоном.

Не соромтеся дізнаватися, чи має багаторічний досвід роботи в цій області той центр навчання, куди ви звернулися, і чи є активним учасником міжнародних конференцій, виставок по навчанню за кордоном, наприклад, таких як ICEF.

Поговоримо про юридичні  сторони нашого питання.

Поза всяких сумнівів, ви хочете отримати якісне навчання у досвідчених кваліфікованих викладачів.

Ви можете дізнатися про наявність ліцензії на освітню діяльність даної фірми, дипломи, свідоцтва та сертифікати викладачів, наявність програм і навчальних планів з курсів навчання, а також про програми підвищення кваліфікації для викладачів, про наявність додаткових послуг (перекладацька діяльність і т.д.).

Розглядаєте таку можливість, як вивчення іноземних мов дистанційно, вдома?

Читати продовження

Обновлено (31.03.2012 05:09)

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Навчання
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика