Мови -> -> ...

Важко дається іноземна?
Вивчай легко в інтернеті! (Частина 2)

Дитячий ефект у вивченні мови

Ще досить дуже ефективний метод - це перегляд дитячих мультиків на мові, яку хочете вивчити, прослуховування аудіокниг для дітей (до яких додається і текст самі книги).

Лексика в "мультах", як правило, досить проста, речення не важкі і вимова звуків чітко чутно. Природно, на всьому цьому є картинка, яка полегшує розуміння.

Також прості дитячі пісеньки, властивість яких спрямована на мовний розвиток, гарні для запам'ятовування,  адже ми, власне, і є дітьми на своїй стадії вивчення мови.

До цих методів можна додати ще перегляд в мережі відеороликів на мові - на різні теми. Це можуть бути і уривки з кінофільмів, і частини цікавих пізнавальних передач, інтерв'ю улюблених співаків, артистів, рецепти приготування їжі, і навіть прості ролики з життя та ін. - взагалі "що душі завгодно".

Перегляд кіно без перекладу

Це ще один досить приємний і корисний, спосіб вивчення - дивитися кінофільми на мові оригіналу. Переклад в цьому випадку є перешкодою для навчання. Набагато краще знайти фільм з титрами російською (це для початку), а потім - і з титрами на мові оригіналу. Якщо таке в готовому вигляді знайти важко, то в інтернеті досить багато ресурсів, які пропонують завантажити окремо титри, а потім "зв'язати" їх з кінофільмом.

Чудово, якщо є така можливість, як дивитися фільми без перекладу, відразу по телевізору.
Причому дуже важливо проглядати кілька разів один і той самий фільм, добре навіть якщо це серіал. Вслухуючись у вже знайомі фрази і знаходячи у фільмі все нові фрази. Можна сказати, що різниця величезна - це і акценти, та вирази, і інтонації, все це в російському варіанті фільму округляється, підганяються під стандартні стійкі російські вирази з таким же приблизно змістом, але дуже багато від початкового варіанту гублячі.

Знаходимо друзів за кордоном!

Наприклад, в Skype можна просто безкоштовно спілкуватися з друзями і можна подружитися з іноземцями, які теж самі вчать мову, і які у той же час говорять мовою, що цікавить вас. Ви, наприклад, можете навчати когось російській мові або якійсь іншій мові, якою володієте звичайно. Іншими слова, взаємовигідне навчання. Додатковий ефект від такого навчання - ви знаходите друзів.

За цим принципом працюють сайти типу Polyglot club. Там, при реєстрації ви вибираєте мови, яким здатні самі навчати, рідна мова теж підійде, і відповідно також мови, які хочете вивчити. Сто відсотків знайдуться люди, яких це зацікавить. І знову - ви отримуєте можливість придбати потрібних друзів.

Приємно буде звичайно, коли ви здійсните поїздку в країну, де говорять потрібною вам мовою.

Якщо ми знаємо іноземну мову, то це відкриває нам величезний спектр можливостей, ніж володіння тільки своєю рідною мовою. До цього можна віднести можливість знайти престижну роботу, можливість вільно почувати себе за кордоном, можна читати різні книги на мові оригіналу, новини, художні фільми, можливість спілкуватися з друзями, не маючи обмеження в мовному бар'єрі і ін.

Іншими словами, чим більше ви знаєте мов, - тим ви маєте більше можливостей. Мови можна і потрібно вчити з задоволенням. І всі зусилля виправдає отриманий результат. Головне потрібно проявити здоровий інтерес до цієї справи.

Обновлено (31.03.2012 06:45)

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Навчання
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика