Мови -> -> ...

Вивчаємо іноземну мову з 3-х років

З якого віку потрібно вчити іноземної мови своїх дітей?

Деякі стверджують, що з 1-го року, хтось, що з 2-х років. Але найбільш ефективно дитина буде засвоювати іноземну мову з 3-х років. Це найбільш популярна методика.

Розглянемо докладніше...

Головне - почати займатися з дитиною ]] розвитком, як можна раніше. У нашому прогресивному світі діти рано дорослішають. Це раніше дітей навчали писати і читати в першому класі. Зараз все по-іншому. Діти йдуть до школи, вже маючи певний рівень підготовки, і ті діти, з якими не займалися до школи програють, починають втрачати інтерес до навчання і т.д. зараз існує величезна кількість різних дитячих освітніх центрів.

Отже, повернемося до іноземної мови.

Насамперед потрібно вибрати мову. Потрібно вибирати нескладну по вимові. Так, логопеди радять не брати німецьку, китайську і японську. Почніть з англійської, наприклад.

Займатися з дитиною потрібно якомога частіше: гуляючи, розмовляючи з ним, потрібно просто згадувати деякі певні слова, наприклад: "hello!" " hi!" і т.д.

Так само дуже важливо проводити з дитиною регулярні заняття тривалістю 20-30 хвилин. Розфарбовувати картинки, називаючи при цьому слово на картинці англійською. Після вивчення певної теми трохи ускладніть, додаючи обороти начебто: "I have a...." Поясніть дитині значення кожного слова і не давайте занадто багато оборотів, фраз і виразів відразу. Вивчайте не більше 10 слів за одне заняття.

Можна, також, почати вивчення іноземної мови не зі слів, а з цілих виразів. Наприклад:" Good morning!" і т.д.
Опрацьовуйте з дитиною теми і не забувайте повторювати їх через деякий час.

Навчати Вашого малюка допоможуть друковані видання, яких величезна кількість. Такі посібники розбиті за темами і віком.

Пам'ятайте: не вимагайте від дитини занадто багато і не забувайте заохочувати її, за добре виконане завдання. Займайтеся з дитиною регулярно. Ви повинні забезпечити її світле майбутнє.

Обновлено (08.05.2012 05:32)

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Навчання
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика