Мови -> -> ...

Важко дається іноземна?
Вивчай легко в інтернеті! (Частина 1)

Всім давно відомо, що в нашому сучасному світі досить складно жити без знання хоча б однієї або двох іноземних мов.

У даній статті не буде вказуватися огляд існуючих підручників, книг з іноземної мови і інших різноманітних курсів. Весь сенс у тому, що всі наведені способи і методи прив'язані до одного "джерела" - це інтернет. Також можна включити в сюди і телевізор, але це не обов'язково.

Є класичні способи вивчення мов (це курси або заняття з викладачем-реппетитором, за підручниками), також можна вчитися ще за методом "кинь в море людину, яка не вміє плавати", іншими словами, потрапивши в іншу країну, атмосферу з мінімальними уявленнями про мову цієї країни, навчатися "в мовному середовищі" - не дуже то і легкий шлях, але, як доводить практика, безумовно, ефективний.

Якщо вести мову про вивчення іноземної поза мовного середовища, наприклад, у себе вдома, де всі говорять російською, і якщо терміново вивчити мову не дуже необхідно і якщо ви не хочете вкладати в цю справу багато коштів, але готові на 100% добре потрудитися, то можна, і навіть швидше потрібно зайнятися цим "в кайф і з любов'ю".
Ви побачите і зрозумієте, що вивчення нової іноземної мови доступно зробити максимально ефективним і цікавим, та при цьому приємним.

Спробуємо урізноманітнити своє вивчення мови "грою", як вчать дітей. Ось тільки "ігри" у нас для дорослих учнів.

Почнемо з граматики мови, що вивчається

По-перше, починати треба, однозначно, з азів - це граматика.

У сьогоднішні "інтернетні" часи, досить велика кількість підручників доступно в Мережі. Крім того навчальних сайтів велика кількість, на деяких знаходяться навіть тестові питання, для того, щоб ви вчили не "наосліп", і знали на якому етапі знаходитесь. Потрібно сказати, що без основ граматики, без фундаменту не рушити з місця ніяк. Але цей не дуже розважальний етап пройти потрібно. Тим більше, що в Мережі перебуває різноманітність розмовників, які теж треба переглянути.

Прості тексти і вирази теж дуже корисні.

Зазначимо, що словник для перекладу може бути електронним, іноді перекладачем, адже це зручно, "що ні говори", якщо вчиш з монітору свого комп'ютера. Але звичайний паперовий словник краще тримати в запасі.

Після базового, фундаментального вивчення граматики вже можна починати користуватися більш абстрактними способами.

Безумовно, є спокуса "обійти швиденько" нудні правила. Існує безліч методик, де навчання розмовній мові ведеться зовсім не з початкової граматики, але все одно, рано чи пізно, у граматику "запірнути" і вникнути доведеться.

Читати продовження статі

Обновлено (31.03.2012 06:13)

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Навчання
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика