Мови -> -> ...

Як цікаво вивчати іноземну мову

Вивчення будь-якої іноземної мови процес трудомісткий і складний. Постійна практика усного мовлення, заучування слів, граматичних правил, виконання складних тестів і вправ - це все так нудно!

Як же можна урізноманітнити процес вивчення мови, зробити його цікавим і пізнавальним?

Відповідь лежить на поверхні, і багато хто нею користуються, навіть не усвідомлюючи всіх її переваг. Кожен день ми слухаємо музику на іноземних мовах і не замислюємося над тим, що її можна використовувати як інструмент для вивчення іноземної мови. А між тим, при подібній практиці виявляється ряд позитивних моментів:

  1. Практика аудіювання (тобто слуху) - слухаючи пісню, намагаючись розпізнати слова, ви тренуєте своє сприйняття іноземної мови.
  2. Практика письма- спробуйте записати, те, що ви почули. Не виходить змістовного тексту? Тоді ви завжди можете перевірити себе, знайшовши текст пісні в Інтернеті.
  3. Практика перекладу - спробуйте перекласти отриманий або знайдений текст.
  4. Практика усного мовлення - спробуйте заспівати разом з виконавцем, повторивши його інтонацію, манеру вимови. Виконавець є носієм мови, тому ви можете поставити правильну (або майже правильну) вимову.
  5. Поповнення словникового запасу - зустріли незнайомі слова в тексті пісні? Так, навчіться їх. Тим більше що при багаторазовому повторенні пісні, вони запам'ятаються майже автоматично.
  6. Вивчення граматики - спробуйте з розмовної мови, використаної в пісні зробити літературний текст. Виберіть для себе різницю, спробуйте зрозуміти, чому так відбувається.

Зараз розмиті мовні кордони, практично будь-яку іноземну мову можна вивчати подібним способом. Але хочеться додати, що це не альтернативний спосіб вивчення мови, а лише спосіб урізноманітнити нудний процес навчання. Удачі та успіхів!

Обновлено (08.05.2012 05:32)

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Навчання
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика