Мови -> -> ...

Вибір іноземної мови для вивчення

“Скільки мов знає людина, стільки разів вона людина”- Ґете

В XXI столітті знання іноземних мов вважається однієї з найважливіших оцінок здатностей людини. У сучасному світі консолідації й стандартизації, вміння розмовляти на іноземних мовах цінується так само, як і знання професійних навичок.

Найбільш популярними на сьогоднішній день є англійська й китайська мови.

Англійська давно й міцно зайняла лідируючу позицію у світовій гонці за популярністю, а бажання вчити китайську можна пояснити технологічним бумом, що відбувся в Китайській Народній Республіці.

Універсальна світова мова

Саме так можна назвати англійську мову. Практично неможливо зараз назвати якусь галузь науки, культури, техніки, економіки, ділової мови, у якій не використовується ця мова.

Всі сучасні технології, програмування, всесвітня глобальна мережа Інтернет - все це базується на англійській мові.

У всіх великих фірмах, компаніях, банках, організаціях нормою вважається використання цієї мови як основної для внутрішньої  й зовнішньої комунікації. Всі світові організації, такі як ООН, ЄС, НАТО використовують англійську, як офіційну мову.

На англійському алфавіті ґрунтується трансліт.

Всесвітній “наступ” Китаю

Другою за значимістю, при виборі іноземної мови для вивчення, у світі вважається китайська. Проблема вивчення китайської мови полягає у величезній кількості діалектів всередині самого Китаю. Найчастіше, самі китайці не в змозі зрозуміти один одного, якщо вони живуть у географічно віддалених регіонах. Але при цьому граматика й ієрогліфіка для всіх діалектів єдині. Вивчивши китайську писемність, Ви зможете зрозуміти кожного китайця, а він, у свою чергу, Вас.

Рейтинг популярності інших іноземних мов

Після двох вищеописаних мов, найбільшої популярності досягли: німецька, французька, потім десь на одному рівні італійська й іспанська мови. Серед східних мов дуже велика увага приділена японській. Куди меншим попитом користуються скандинавські мови, слов'янські (тут можна виділити російську), арабська, турецька, польська.

Якщо розглядати російськомовних користувачів, то тут в першу чергу потрібно виділити все-таки німецьку мову. Причин такого підвищеного інтересу декілька. І географічне розміщення Німеччини, і те, що країна є світовим лідером в областях машинобудування, техніки й банківської справи.

У світових масштабах значного прогресу досягла іспанська мова. Тут відіграє роль і географічне розміщення іспаномовних країн на більшості континентів земної кулі й зростаючий розвиток промисловості в цих країнах.

Підводячи підсумки

Перш ніж вибрати іноземну мову для вивчення, Вам необхідно задати собі питання: “Для чого мені потрібний іноземна мова?”. Задумайтесь, що принесе Вам знання тієї або іншої мов. Навчання іноземній мові вже саме по собі розвиває Ваші навички спілкування, сприйняття, читання, при цьому надаючи масу цікавої й потрібної інформації про культуру, історію й традиції країн, де її використають. Але, крім усього цього, обрана Вами мова може значно поліпшити Ваше життя, допомогти досягти успіху в кар'єрі, дозволить подорожувати без проблем по всьому світу. Розуміння всього цього значно збільшить Вашу мотивацію у вивченні іноземних мов.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Навчання
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика