Мови ->

Самоучителі української мови

Кращі самоучителі української мови на movi.com.ua

Самоучителі української мови на сайті movi.com.ua. У даному розділі сайту movi.com.ua Ви зможете знайти і розглянути відмінні самоучителі для вивчення української мови.

Тут знаходяться найкращі самоучителі української мови, які нам вдалося знайти у вільному доступі.

Всі самоучителі української мови, які Ви знайдете тут, доступні для безкоштовного скачування, як і всі інші матеріали, розміщені на сайті movi.com.ua.

Ми сподіваємося, що Ви знайдете на сайті movi.com.ua  відповідні матеріали для вивчення української мови, в тому числі і самоучителі, і залишитеся задоволені нашим сайтом.

 

Нижче Ви можете ознайомитись з усіма самоучителями української мови, які є у нас на даний момент

Рейтинг пользователей: / 16
ХудшийЛучший 

Самовчитель української мови “Практикум із правопису української мови”

Самовчитель української мови “Практикум із правопису української мови”

“Практикум із правопису української мови” містить теоретичні основи й практичні вправи, які повинні сприяти поліпшенню навичок правопису. Ілюстративно-текстовий матеріал навчального посібника характеризуєтся пізнавальною, эстетичною і виховною функціями слова.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Самоучитель "Українська мова для початківців"

Самоучитель

“Українська мова для початківців. З. Терлак” – самоучитель української мови, що покликаний допомогти учнем познайомиться з фонетичною структурою української мови, вивчити особливості її граматичного ладу, придбати необхідний для вільного спілкування лексичний запас.

Детальніше...

 

Культура мови на щодень

Культура мови на щодень

У самоучителі української мови “Культура мови на щодень” міститься практичний матеріал із складних випадків сучасної літературної норми — складнощі вибору слів, утворення граматичних форм, наголошування. Користувачі даного навчального посібника мають змогу дізнатися про значення та правильне використання певних слів,  а також скористатися російсько-українським словником поширених мовних зворотів. Це видання розраховане на широке коло читачів.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Практичний курс української мови

Практичний курс української мови

В навчальному посібнику “Практичний курс української мови” в дуже зручній і доступній формі пропонується навчальний матеріал з основних складових української мови – фразеології, лексикології, орфоепії, пунктуації й орфографії. Цей самоучитель української мови призначений для студентів, ділових людей, державних службовців, а також для тих, хто вивчає цю мову самостійно.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Японський самоучитель “Вчить іноземні мови”

Вчить іноземні мови

“Вчить іноземні мови” – навчальний посібник, що допоможе всім, бажаючим самостійно вивчити японську мову, досягти своєї мети всього лише за кілька місяців. Посібник складений за всіма канонами сучасних навчальних курсів  іноземних мов. У самоучителі японської мови детально та в той же час просто викладені всі лексичні, граматичні й фонетичні складової мови. Велика увага приділена відпрацьовуванню правильної вимови.

Детальніше...

 

Мультимедійний самоучитель "EuroTalk. Вчіть українську". Рівень для початківців

 Скачати самоучитель

Спеціально розроблена програма "EuroTalk. Вчіть українську" допоможе всім бажаючим оволодіти основами української мови без систематичного навчання. Посібник, за необхідністю, може бути записаний на компакт-диск, а ви зможете помітити прогрес вже після декількох звернень до навчального курсу.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Вивчаємо українську мову. Розширений курс

Скачати самоучитель

"Вивчаємо українську мову" - це самоучитель української мови, що є продовженням видання Е. Карпиловской і В. Ярмака, опублікованого в 1991 році. Посібник складається з самого повного викладу граматики сучасної літературної української мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Самоучитель української мови

Скачати безкоштовно

"Самоучитель української мови" послідовно розкриває схеми уроків своїми авторами, які в доступній формі змогли описати основи фонетики та граматики мови, дозволяє сформувати базовий словниковий запас, а також отримати навички письмової та усної мови.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика