Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Японська мова. Посібник з перекладу документації

“Японська мова. Посібник з перекладу документації” - це самоучитель японської мови, у якому наводяться приклади перекладів з японської мови на російську й навпаки різних документів: свідчень, заяв, доручень, заповітів, наказів, договорів й угод. Даний навчальний посібник буде корисний для всіх, хто вивчає японську мову, а також для викладачів, перекладачів і референтів.

Посібник “Японська мова. Посібник з перекладу документації” все-таки припускає наявність певних навичок і знань японської мови. Також самоучитель японської мови можна розглядати як додатковий посібник під час вивчення японської мови у вищих навчальних закладах.

“Японська мова. Посібник з перекладу документації” складається із двох частин. У першу частину ввійшли документи російською мовою й тексти їхніх перекладів на японську. Після кожного з розділів наводиться список слів і виразів, необхідних для перекладу тих або інших документів на японську мову. Друга частина посібника складається із правил ведення ділової переписки японською мовою й документів японською мовою та текстів їхнього перекладу на російську мову.

Назва: Японська мова. Посібник з перекладу документації
Жанр: самоучитель японської мови
Видавництво: Муравей-Гайд
Рік видання: 2001
Автори: С. А. Бикова, Ямада Мідорі
Обсяг: 139 сторінок
Формат: DJVU
Мова: російська
Розмір: 4,4 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика