Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 8
ХудшийЛучший 

Самостійне вивчення італійської мови

Що необхідно знати, перш ніж приступати до самостійного вивчення італійської мови

У сучасному світі знання іноземної мови важливий фактор при оцінці здатностей людини. Вибір на користь італійської, безсумнівно, можна вважати відмінним, адже це одна з найпоширеніших і найпопулярніших мов світу.

Самостійне вивчення італійської мови не потребує від Вас значних капіталовкладень. Все що для цього необхідно можна знайти в Інтернеті. Головне тут все-таки буде бажання й час.

Вибір самоучителя

Одним з найбільш важливих факторів під час самостійного вивчення італійської мови буде вибір самоучителя. Хоча вірніше буде сказати - не самоучителя, а самоучителів.

На яких же самоучителях італійської необхідно зупинити свій вибір?

Нижче наведені найбільш істотні на наш погляд критерії правильності вибору самоучителя італійської мови:

  • Для ефективного освоєння лексики потрібно вибирати той навчальний посібник, у якому після уроку дається словник нових слів. Якщо словник загальний і перебуває десь наприкінці підручника це значно ускладнить процес навчання через кількість часу, витраченого на роботу з ним;
  • Лексика, яка використовується в самоучителі повинна бути загальновживана. Погодьтесь, не логічно вчити слова, які вийшли з побуту вже невідомо скільки часу назад;
  • Для вивчення італійської мови в повному обсязі краще вибирати такий навчальний посібник, до якого додаються аудіоматеріали. Фонетику мови краще вивчати, слухаючи справжню італійську мову, а читаючи, як правильно вимовляти те або інше слово, гарної вимови не набути;
  • Якщо Ви розумієте, що заняття з даним самоучителем не приносить позитивних результатів, то краще змінити його на іншій. Не думайте, що змінюючи підручники, ви міняєте “шило на мило”. Необхідно знайти такий самоучитель, що ідеально підходить для Вас.

Додаткові методи самостійного вивчення італійської мови

Ну, насамперед, хотілося б звернути Вашу увагу на створення мовного середовища. “Що ж це таке і як його створити?” - запитаєте Ви. Насправді все дуже просто.

Мовне середовище - це використання у своєму повсякденному житті тих речей, які пов'язані з Італією й італійською мовою. Це можуть бути фільми й музика на італійській, газети, журнали й навіть просто написи на цій мові.

По-друге, для запам'ятовування італійських слів, необхідно використовувати логічне мислення.  Потрібно знайти зв'язки, між назвою слова італійською мовою і його значенням на російській. От приклади таких асоціацій: “burro” - по-італійському  “масло”, а російська відповідність "БУРенка дає масло"; або “poltrona-крісло” - звучить як “пол трона”, а трон - це королівське крісло.

Вчити або не вчити італійську мову самостійно?

У висновку хотілося б додати, що самостійне вивчення італійської мови, процес складний, але, при правильній організації й при належній мотивації, дуже цікавий і захоплюючий. Він допоможе Вам не тільки вивчити італійську мову, але й розвити такі якості як терпіння, посидючість, поліпшить сприйняття необхідної інформації.

Але, якщо по якихось причинами Вам все-таки не вдається вивчати італійську мову самостійно, не сумуйте. На сьогоднішній день існує величезна кількість курсів італійської мови, де Ви під опікою викладача зможете вивчити вподобану Вами мову. На нашому сайті Ви можете прочитати, як правильно вибрати курс або репетитора будь-якої іноземної мови.  Щиро бажаємо, щоб Вас супроводжувала вдача у Ваших починаннях!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика