Мови ->

Китайські розмовники

Кращі  розмовники китайської мови на movi.com.ua

Китайські розмовники на сайті movi.com.ua. Даний розділ нашого сайту містить чудові розмовники китайської мови, які відмінно підійдуть Вам, як для туристичних поїздок до Китаю, так і ділових.

Ми розміщуємо в цьому розділі movi.com.ua тільки найкращі російсько - китайські розмовники з тих, що на сьогоднішній день пропонує нам інтернет.

Більшість представлених тут розмовників китайської мови можна скачати більш зручним Вам способом: платним або ж безкоштовним. Деякі з них також можна замовити через інтернет магазини наших партнерів.

Вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий Вам розмовник китайської мови, натиснути на кнопку скачати та слідувати подальшим вказівкам зі скачування.

Щиро сподіваємося, що сайт movi.com.ua стане для Вас надійним джерелом навчальних матеріалів з іноземних мов, у тому числі і китайської.

 

Нижче представлені всі розмовники китайської мови, які є у нас на даний момент

Російсько-китайський розмовник. Лазарєва Є.І.

Російсько-китайський розмовник. Лазарєва Є.І.

“Російсько-китайський розмовник. Лазарєва Є. І. ”складається з типових моделей фраз і виразів з різних тем. Розмовник буде корисним російським громадянам, які по тим чи іншим причинам відвідують Китай і не володіють китайською мовою. У даний посібник не включені ієрогліфи, а дається тільки практична транскрипція, так як укладачі враховували те, що користувачі російсько-китайського розмовника не володіють китайською мовою.

Детальніше...

 

Китайсько-російський розмовник з питань зовнішньоекономічних зв'язків

Скачати

Китайсько-російський розмовник з питань зовнішньоекономічних зв'язків представляє всі основні вирази і слова з даної тематики та різних видів бізнес співпраці, а також технічного сприяння.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Розмовник "Китайська мова. 300 фраз для повсякденного спілкування"

Скачати Китайська мова. 300 фраз для повсякденного спілкування

Це популярний посібник Пекінського видавництва Синолингва. "Китайська мова. 300 фраз для повсякденного спілкування" був адаптований фахівцями Росії, які направили всі зусилля на створення курсу по вдосконаленню і придбанню навичок розмовної мови та аудіювання.

Детальніше...

 

Аудіо-розмовник китайської мови "Віза в Китай"

Скачати аудіо-розмовник китайської мови

Отримати основи повсякденної китайської мови Ви зможете завдяки куценькому розмовнику "Віза в Китай", на який витратите всього 60 хвилин Вашого часу.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика