Мови ->

Російська мова

Російська мова - входить в східну підгрупу слов'янської групи мов. На ній розмовляють приблизно 260 млн людей у ​​різних країнах світу, а близько 150 млн з них вважають її рідною. У Росії вона є державною мовою і там нею розмовляють понад 130 млн.

Російська мова є однією з шести офіційних мов ООН. За різними оцінками поширеності вона займає VI-X місця в світі.

Російська мова на movi.com.ua

Розділ "Російська мова" нашого сайту містить різноманітні навчальні посібники, статті, тести та інші допоміжні матеріали, необхідні для вивчення російської мови. Ми постаралися зібрати тут все, що стосується російської мови та її вивчення.

У даному розділі, Вашій увазі представлені якісні навчальні матеріали для різних категорій: маленьких дітей, школярів, студентів, а також для старшої віковій групи - всіх хто тільки вирішив розпочати вивчення російської мови або ж хоче поліпшити вже наявні знання, отримані раніше.

Всі навчальні матеріали з російської мови, які викладені на нашому сайті, доступні для безкоштовного скачування. До того ж, деякі з них можна купити через інтернет-магазини наших партнерів: Labirint.ru і My-Shop.ru. У найближчий час будуть додані матеріали доступні і в онлайн-режимі.

Як орієнтуватися в розділі "російська мова"

Всі навчальні матеріали даного розділу згруповані за категоріями. Перелік категорій  Ви можете знайти в правій колонці під блоком "Вхід / Реєстрація".

На сьогоднішній день в даному розділі доступні такі категорії:

підручники російської мови;

самовчителі російської мови;

словники російської мови;

довідники російської мови;

курси російської мови;

аудіокурси російської мови;

тести з російської мови.

Як бачите, різних категорій навчальних матеріалів з російської мови достатньо, для того щоб Ви змогли вибрати для себе саме ту, яка Вам буде необхідна.

Ми постараємося надалі  максимально розширювати кількість категорій в даному розділі.

Нижче Ви можете ознайомитись зі статтями, які присвячені вивченню російської мови.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика