Мови ->

Програми для вивчення японської мови

Кращі навчальні програми для вивчення японської мови на movi.com.ua

Програми для вивчення японської мови на сайті movi.com.ua. У даному розділі нашого сайту Ви можете ознайомитися і скачати найкращі навчальні програми для вивчення японської мови, які тільки можна знайти в інтернеті у вільному доступі.

За допомогою даних навчальних програм Ви зможете значно полегшити процес оволодіння японською мовою, урізноманітнити його, зробити більш захоплюючим і одночасно підвищити ефективність навчання.

Сподіваємося, що на сайті movi.com.ua Ви зможете знайти все, що Вам потрібно для вивчення японської мови, або ж якоїсь іншої іноземної мови, найбільш підходящим для Вас способом.

Нижче надано перелік всіх навчальних програм для вивчення японської мови, які розміщені у нас на сайті

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Instant Immersion 102 Languages

Скачати програму

Навчальна програма "Instant Immersion 102 Languages" просто зобов'язана бути у кожного поліглота! Необхідний посібник всім тим, хто просто хоче вивчити будь-яку іноземну мову.

Детальніше...

 

Навчальна програма "Вчіть японську"

(для початківців)

Скачати програму

З курсом "Вчіть Японську" починайте розмовляти прямо зараз! Навчальна програма з японської мови для початківців допоможе всім отримати основу мови за короткий термін, не вдаючись до систематичних занять. Ви зможете переконатися, наскільки навчання може бути цікавим, помітите прогрес після декількох  звернень до курсу.

Детальніше...

 

Навчальна програма з японської мови "Вчіть Японську"

(для тих, що продовжують)

Скачати програму

Поліпшіть наявні навички японської мови! З курсом "Вчіть Японську" кожен зможе відпрацювати вимову, поліпшити розмовну мову і вдосконалити сприйняття мови на слух, поповнити словниковий запас.

Цей курс - навчальна програма з японської мови для тих, що продовжують свої заняття.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика