Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів


Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів

“Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів”-  зручна в користуванні комп`ютерна програма із яскравими малюнками, цікавими текстами, яка допоможе значно підвищити рівень знань з української граматики. Навчальний матеріал, вміщений на компакт-диску відповідає програмним вимогам Міністерства освіти і науки України для 2-3 класів. На даному компакт диску вміщені словникові, текстові та малюнкові диктанти. Загальна кількість диктантів – 300.

Вибір текстових диктантів йде за назвою (Осіння мелодія, Зачарований ліс, Літній ранок) та за кількістю слів у диктанті. Словникові диктанти класифікуються за темами: ненаголошені е, и; дзвінкі і глухі приголосні; подовжені приголосні звуки; буквосполучення дз, дж; позначення м`яких приголосних м`яким знаком та позначення м`яких приголосних буквами я, ю, є, ї.

“Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів” побудована таким чином, що комп`ютер не лише прочитає словникові та текстові диктанти, але відразу і перевірить правильність їх написання. Різноманітні малюнкові диктанти розширять світогляд дитини, а також закріплять знання українського алфавіту та вміння розставляти слова в алфавітному порядку.

Назва: Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів
Жанр: навчальна програма з української мови
Видавництво: Сорока-білобока
Рік видання: 2007
Формат: ISO
Мова: українська
Розмір: 665 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика