Мови ->

Програми для вивчення іспанської мови

Найкращі програми для вивчення іспанської мови на movi.com.ua

Програми для вивчення іспанської мови можна скачати, причому безкоштовно, на нашому сайті movi.com.ua, на якому зібрані найкращі навчальні матеріали для вивчення іноземних мов, у тому числі і іспанської.

У цьому розділі зібрані найкращі й найефективніші навчальні програми для вивчення іспанської мови, які тільки можна знайти в мережі Інтернет.

Ми щиро сподіваємося, що наш сайт допоможе Вам підібрати необхідні навчальні матеріали з іспанської мови, в тому числі й навчальні програми.

Нижче представлені всі навчальні програми для вивчення іспанської мови, які є на сайті.

 

Навчальна програма “NEYA. Французька, Німецька, Іспанська, Італійська”

Навчальна програма “NEYA. Французька, Німецька, Іспанська, Італійська”

Кожному з батьків хочеться, щоб їх дитина вивчала якусь мову, а кожній сучасній дитині хочеться грати в комп`ютерні ігри. Є велика кількість навчальних матеріалів, з якими можна займатися на комп`ютері, проте відвернутися не встигнеш, як маленький геймер буде грати. А постійно контролювати, чим займається дитина у всіх недостатньо часу.

Детальніше...

 

Movietalk

Movietalk

Чергова чудова програма для вивчення іноземної мови від відомого світового видавництва “Eurotalk Interactive”. Автори цього навчального посібника у своєму проекті використовували комунікативний метод вивчення іспанської мови – за основу був узятий популярний іспанський фільм “Улюблений маестро”.

Детальніше...

 

Іспанська на іспанській

Іспанська на іспанській

“Іспанська на іспанській” – чудова програма для вивчення іспанської мови, яка дозволить самостійно вивчити основи лексичного, граматичного й фонетичного ладу цієї іноземної мови. Користуватися цим навчальним додатком можуть всі, незалежно від вікових даних.

Детальніше...

 

Десять слів у день

Десять слів у день

“Десять слів у день” – навчальна програма з іспанської мови. Даний комп'ютерний додаток був створений спеціально для прослуховування діалогів або слів іноземною мовою з наступним перекладом. Програма буде просто незамінна для всіх, хто тільки починає вивчення іспанської мови.

Детальніше...

 

"Lingva Land" - навчальна програма для дітей

 Скачати

Дитяча навчальна програма для вивчення іноземних мов "Lingva Land" допоможе освоїти такі мови: британський і американський варіанти англійської мови, французька, німецька, іспанська.

Детальніше...

 

Instant Immersion 102 Languages

Скачати програму

Навчальна програма "Instant Immersion 102 Languages" просто зобов'язана бути у кожного поліглота! Необхідний посібник всім тим, хто просто хоче вивчити будь-яку іноземну мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Навчальна програма "Talk to Me. Іспанська"

(Повний курс)

Скачати навчальну програму

"Talk to Me. Іспанська" - це навчальна програма, яка допоможе нам з вивченням іспанської мови. Цей мультимедійний навчальний курс, розроблений за новими технологіями, допоможе Вам швидко сприймати усне мовлення, відкоригує вимову і навчить швидкого спілкування.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Мультимедійна навчальна програма "Вчіть іспанську"

(для тих, що продовжують навчання)

Скачати навчальну програму

Дана програма "Вчіть іспанську" є однієї з серій навчальних мультимедійних додатків, які допоможуть нам вивчати іноземну мову, сприймаючи її тільки на слух.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Починаю вчити іспанську

Скачати програму

Навчальна програма по іспанській мові "Починаю вчити іспанську" дозволяє оволодіти всіма необхідними навичками, які потрібні для щоденного спілкування іспанською мовою в різних ситуаціях.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Скачати LearnWords 4.8.1!

(демо-версія)

Вивчення іспанської мови з LearnWords 4.8.1

LearnWords 4.8.1- навчальна програма, що дозволяє вивчати понад 20-ти іноземних мов, у тому числі й іспанську мову. Завантажити демо-версію програми LearnWords 4.8.1 можна на нашому сайті УчиЯзыки.Ру.

Коротко про програму LearnWords 4.8.1

У програмі LearnWords 4.8.1 процес навчання іспанської мови відбувається шляхом послідовного виконання 6-ти основних вправ для певного блоку слів, які попередньо вибираються з іспанської словника.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика