Мови ->

Платні курси англійської мови онлайн

У даному розділі Ви маєте можливість ознайомитися з кращими платними онлайн курсами англійської мови, які тільки можна знайти в інтернеті на сьогоднішній день, і вибрати найбільш підходящі Вам.

Відразу хочу відзначити, що на нашому сайті movi.com.ua представлена тільки ознайомча інформація по розглянутих курсах а також розміщені посилання на сайти цих курсів.

Отримати більш докладну інформацію про кожному з курсів, а також задати питання Ви зможете перейшовши безпосередньо на сайт курсу, що зацікавив Вас .

Нижче Ви зможете ознайомитись з оглядами онлайн курсів, представлених на нашому сайті.

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

ІНЯЗ-СПОРТ

Що таке "ІНЯЗ-СПОРТ"?

"ІНЯЗ-СПОРТ" - це унікальний, сучасний метод освоєння англійської та інших іноземних мов.

В "Іняз-спорт" включено понад 20-ть різних видів тренувань. Новачкам, які тільки що стають до занять, пропонується десять найбільш популярних, але і їх вже, як правило, виявляється цілком достатньо. З цих 10-ти людина вибирає 3-5, які їй сподобалися найбільше і продовжує по ним займатися, викладаючись у них по повній.

Коли учню стає легко, він підключає інші тренування або ж перемикається на них повністю. Крім того, у кожного тренування є від 5-ти до 20-ти рівнів складності, тому необов'язково перемикатись на інше тренування - можна просто перейти на новий рівень складності.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 10
ХудшийЛучший 

Онлайн курс англійської мови "FINAL START ONLINE"

FINAL START ONLINE - це система інтерактивних тренінгів для швидкісного навчання розмовній англійській мові, що цілком здатна вирішити Ваші мовні проблеми.

У даному онлайн-курсі реалізується принцип навчання учнів шляхом активізації внутрішніх резервів підсвідомості. І хоча це звучить трохи банально, але це дійсно так.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Розмовний онлайн курс "Англійська для практиків"

Онлайн курс "Англійська для практиків" призначений як для тих, хто тільки вирішив почати вивчати англійський мову, так і для тих, хто вже давно її вчить, але все ще не може подолати бар'єр з розмовної мови і сприйняття англійської мови на слух, а також для всіх бажаючих відновити втрачені навички володіння англійською мовою.

Детальніше...

 

Rapid English

Rapid English - це онлайн-система з вивчення англійської мови, в основі якої лежать техніки МНЕМОНІКИ, що дозволяють легко запам'ятати 2000 слів всього за 10 уроків.

На кого орієнтований курс "Rapid English"

Онлайн курс "Rapid English" призначений, в першу чергу, для людей, що бажають сформувати хороший словниковий запас в мінімальні терміни, без нудного зубріння і нудних уроків, будь то школярі, студенти, туристи, кваліфіковані працівники або домогосподарки.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика