Мови ->

Підручники і самовчителі болгарської мови

Кращі підручники і самовчителі болгарської мови на movi.com.ua

У даній категорії цього розділу нашого сайту ми стараємось зібрати найкращі підручники і самовчителі болгарської мови, які тільки можна знайти у вільному доступі в мережі Інтернет і які рекомендовано використовувати при вивченні болгарської мови.

Тут Ви можете знайти кращіі варіанти підручників і самовчителів болгарської мови, як для тих, хто тільки починає вивчення цієї мови, так і бажаючих покращити свої знання.

Всі представлені тут підручники і самовчителі болгарської мови доступні для безкоштовного скачування. Все що для цього потрібно - вибрати потрібний підручник чи самовчитель, натиснути на кнопку "Скачати" і слідувати подальшим вказівкам і підказкам.

Ми щиро сподіваємося, що Ви знайдете на сайті movi.com.ua всі необхідні навчальні матеріали з болгарської мови, у тому числі підручники і самовчителі.

Нижче можете розглянути всі доступні для скачування підручники і самовчителі болгарської мови

 

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Болгарська мова

Болгарська мова

Представлений навчальний посібник являє собою короткий теоретико-практичний курс сучасної болгарської мови. У книзі розглянуте місце, яке займає ця іноземна мова серед інших слов`янських мов, надані характеристики морфології й фонетики, а також є хрестоматійний додаток і навчальний словник.

Детальніше...

 

Болгарська мова з Яном Бібіяном

Болгарська мова з Яном Бібіяном

Дана книга допоможе Вам швидко й без зусиль освоїти болгарську мову й без заучування збільшити лексичний запас. Текст болгарською мовою повторюється два рази: спочатку з додатковими підказками, а потім уже без підказок.

Детальніше...

 

Підручник болгарської мови

Підручник болгарської мови

Представлений підручник складений відповідно до вимог програми з болгарської мови для гуманітарних факультетів державних університетів. Ціль навчального посібника - розвиток навичок усного мовлення й читання періодичної й художньої літератури, а також навичок перекладу з російської мови на болгарську й навпаки.

Детальніше...

 

Підручник болгарської мови для іноземців

Підручник болгарської мови для іноземців

Представлений підручник болгарської мови складений спеціально для початківців вивчення цієї іноземної мови й має чисто практичну спрямованість.

Детальніше...

 

Давайте разом вчити болгарську

Давайте разом вчити болгарську

Представлений Вашій увазі навчальний посібник складений для початківців вивчення болгарської мови й має чисто практичну спрямованість. Книга може бути використана як для самостійного навчання, так і для занять під керівництвом викладача.

Детальніше...

 

Граматика болгарської мови

Граматика болгарської мови

Даний підручник являє собою систематичний курс граматики сучасної літературної болгарської мови, що включає короткий нарис письма й фонетики, а також докладний опис морфології, словотвору й синтаксису простого й складного речення.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика