Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Онлайн перекладач з китайської мови “QTranslate”


QTranslate

Онлайн перекладач з китайської мови “QTranslate” у своїй роботі використовує різні онлайн сервіси. Переклад у додатку виконується за допомогою комбінації "гарячих" клавіш клавіатури (Ctrl+Q для перекладу виділеної частини тексту в новому вікні або Ctrl+W для перекладу виділеного фрагмента в головному вікні додатка). Можна також вводити весь текст самостійно безпосередньо в основному вікні перекладача. Для озвучування  виділеного тексту необхідно нажати комбінацію Ctrl+E.

В QTranslate є дві можливості перекладу тексту за допомогою миші. Перша полягає в активуванні іконки, що з'являється біля курсору після виділення необхідного фрагмента тексту. Друга здійснюється виділенням тексту в будь-якій програмі й відразу ж з'являється спливаюче вікно з перекладом на потрібній Вам мові.

“QTranslate” підтримує  такі мови: англійська, російська, французька, німецька, італійська, іспанська, португальська, польська, арабська, голландська, японська, китайська, корейська.

“QTranslate” призначена для:

  • Перекладу тексту  різного обсягу в будь-якому додатку, у якому є можливість виділити текст (Google Chrome, Microsoft Word, Microsoft Outlook, Acrobat Reader, Notepad, Skype, IE й ін.);
  • Копіювання тексту з будь-якого додатка, з наступним його перекладом і вставкою назад у документ;
  • Переклад текст із будь-якого формату документа, що підтримує копіювання й вставку текста;
  • Вибір мови перекладу зі списку підтримуваних.

Назва: QTranslate
Жанр: перекладач з китайської мови
Формат: exe
Мова: російська
Розмір: 0,3 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика