Мови ->

Перекладачі з китайської мови

Кращі перекладачі китайської мови на movi.com.ua

Перекладачі китайської мови на сайті movi.com.ua. У цьому розділі сайту movi.com.ua знаходяться відмінні програми - перекладачі з російської/української мови на китайську та навпаки, які можна розглянути і скачати .

Тут Ви зможете знайти найкращі перекладачі з російської/української мови на китайську, які тільки можна знайти у вільному доступі на просторах інтернету.

Всі перекладачі з китайської мови, які Ви побачите тут, доступні для безкоштовного скачування.

Ми щиро сподіваємося, що цей сайт стане для Вас надійним помічником і джерелом навчальних матеріалів з китайської мови, в тому числі і перекладачів.

Нижче Ви можете ознайомитись з усіма перекладачами з китайської мови на російську/українську, які є на movi.com.ua

Онлайн перекладач з китайської мови “QTranslate”

QTranslate

Онлайн перекладач з китайської мови “QTranslate” у своїй роботі використовує різні онлайн сервіси. Переклад у додатку виконується за допомогою комбінації "гарячих" клавіш клавіатури (Ctrl+Q для перекладу виділеної частини тексту в новому вікні або Ctrl+W для перекладу виділеного фрагмента в головному вікні додатка). Можна також вводити весь текст самостійно безпосередньо в основному вікні перекладача. Для озвучування  виділеного тексту необхідно нажати комбінацію Ctrl+E.

Детальніше...

 

Babylon Pro v7.5.2.r5. Перекладач з англійської мови на російську та ще 75 мови

Скачати

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" - це перекладач з англійської на 75 мов, яким користується близько 25 мільйонів людей для здійснення в один клік перекладів фраз і слів.

Можна перекладати з англійської мови на безліч мов, і навпаки. Вам не покажуть зайвих визначень, щоб не створювалися відлякуючи враження від цього додатку.

Значення слів підносяться по мірі їх використання, і іноді складається враження, що нам допомагає переводити не програма, а живий лінгвіст.

Працювати з перекладачем англійської та інших мов дуже просто завдяки гарячим клавішам, які прискорять час перекладу необхідних словосполучень.

Детальніше...

 

Client for Google Translate PRO 4.4.360

Скачати

"Client for Google Translate PRO 4.4.360" - програма-перекладач , яка у вікні браузера здійснить переклад тексту з п'ятдесяти і більше мов. Також дана програма працює з додатками Microsoft Office.

Встановивши такого перекладача собі на комп'ютер, відшукати його ви зможете в нижньому правому кутку екрана, біля годинника. Клікнувши на наш встановлений додатком, ви відкриєте його і можете копіювати туди необхідний текст, який слід перевести. Мова тексту визначиться автоматично і перекладається на обрану вами при першому запуску програми "рідну" мова.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика