Мови ->

Перекладачі з іспанської мови і навпаки

Найкращі програми-перекладачі з іспанської мови на російську та українську на movi.com.ua

Перекладачі з іспанської мови на українську та російську на сайті movi.com.ua. У поточному розділі movi.com.ua Ви знайдете відмінні програми для перекладу слів, речень і текстів з іспанської мови на російську або українську і навпаки.

Завдяки представленим у нас перекладачам іспанської мови Ви зможете значно полегшити процес перекладу з іспанської мови на більш зрозумілу для Вас.

Всі електронні іспанські перекладачі, представлені на нашому сайті, доступні для безкоштовного скачування, як і всі інші навчальні матеріали з іноземних мов, які тут є.

Щиро сподіваємося, що Ви зможете знайти у нас відповідні матеріали з іспанської мови і будете регулярно відвідувати наш сайт movi.com.ua для пошуку нових посібників.

 

Нижче Ви можете розглянути всі доступні перекладачі іспанської мови

“QTranslate” - безкоштовний перекладач з іспанської мови

QTranslate

“QTranslate” - безкоштовний перекладач з іспанської мови, що виконує переклад текстової інформації за допомогою онлайн сервісів. Переклад у додатку здійснюється  натисканням декількох "гарячих" клавіш клавіатури (Ctrl+Q для перекладу виділеної частини тексту в додатковому вікні або Ctrl+W для перекладу виділеного фрагмента в основному вікні програми). Крім того користувачі можуть ввести весь текст самостійно безпосередньо у вікні перекладача. У програмі також можливо озвучування тексту (Ctrl+E для озвучування виділеної частини тексту).

Детальніше...

 

X-Translator Discovery 7.8 Portable

(портативна російська версія)

Скачати

Програма "X-Translator Discovery 7.8 Portable" - це перекладач з англійської на російську та інші мови. Додаток нам надасть швидкий переклад всього необхідного в найкращій якості.

Редактор-перекладач має кілька вікон і інтерфейс, що нагадує MS Office 2003, що допоможе нам робити швидкі переклади з англійської та інших мов на російську будь-якого розміру та складності. Одне вікно містить вставлений нами текст, а друге вікно стане відображати переклади.

Програма "X-Translator Discovery 7.8 Portable" має такі напрямки переказів: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська на російську і навпаки.

Детальніше...

 

PROMT 8 Professional Giant

Скачати

PROMT 8 Professional Giant - це перекладач з англійської на російську та інші мови.

Завдяки даному перекладачу з англійської та інших мов, Ви зможете робити професійний переклад документів, використовуючи настройки експертного рівня, організовуючи переклади в промисловому масштабі.

Детальніше...

 

Babylon Pro v7.5.2.r5. Перекладач з англійської мови на російську та ще 75 мови

Скачати

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" - це перекладач з англійської на 75 мов, яким користується близько 25 мільйонів людей для здійснення в один клік перекладів фраз і слів.

Можна перекладати з англійської мови на безліч мов, і навпаки. Вам не покажуть зайвих визначень, щоб не створювалися відлякуючи враження від цього додатку.

Значення слів підносяться по мірі їх використання, і іноді складається враження, що нам допомагає переводити не програма, а живий лінгвіст.

Працювати з перекладачем англійської та інших мов дуже просто завдяки гарячим клавішам, які прискорять час перекладу необхідних словосполучень.

Детальніше...

 

Client for Google Translate PRO 4.4.360

Скачати

"Client for Google Translate PRO 4.4.360" - програма-перекладач , яка у вікні браузера здійснить переклад тексту з п'ятдесяти і більше мов. Також дана програма працює з додатками Microsoft Office.

Встановивши такого перекладача собі на комп'ютер, відшукати його ви зможете в нижньому правому кутку екрана, біля годинника. Клікнувши на наш встановлений додатком, ви відкриєте його і можете копіювати туди необхідний текст, який слід перевести. Мова тексту визначиться автоматично і перекладається на обрану вами при першому запуску програми "рідну" мова.

Детальніше...

 

Антологія кращих версій перекладачів Promt

Скачати

Ми спостерігаємо збірник відмінних перекладачів від компанії Promt. У даній статті будуть розглянуті тільки кращі версії програм розробників.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика