Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Client for Google Translate PRO 4.4.360

Скачати

"Client for Google Translate PRO 4.4.360" - програма-перекладач , яка у вікні браузера здійснить переклад тексту з п'ятдесяти і більше мов. Також дана програма працює з додатками Microsoft Office.

Встановивши такого перекладача собі на комп'ютер, відшукати його ви зможете в нижньому правому кутку екрана, біля годинника. Клікнувши на наш встановлений додатком, ви відкриєте його і можете копіювати туди необхідний текст, який слід перевести. Мова тексту визначиться автоматично і перекладається на обрану вами при першому запуску програми "рідну" мова.

Перекладач прописується в автозавантажуванні, тобто при включенні комп'ютера, він буде відразу запущений і знаходиться біля годинника. Програма автоматично включена для перекладу у всіх ваших браузерах, і при виділенні в них тексту, "Client for Google Translate PRO 4.4.360" зробить переклад.

Якщо вам в будь-якому з браузерів переклад не потрібен, вимкніть його, натиснувши один раз на іконку програми, у всіх інших інтернет-браузерах наша програма буде працювати.

Слід знати, що всі переклади здійснюються тільки з наявністю підключення до інтернету. Навантаження на комп'ютер і зменшення швидкості відвідування сторінок в мережі ви не побачите, оскільки цей додаток споживає дуже мало ресурсів.

"Client for Google Translate PRO 4.4.360" має зручну гарячу клавішу, наприклад: виділяємо текст, який потрібно перевести, тиснемо пару раз на кнопку клавіатури CTRL і, наш текст переведеться автоматично!

Розглянемо головні особливості перекладача "Client for Google Translate PRO 4.4.360":

 

  • переклад виділеного тексту у багатьох додатках;
  • розуміння 51 мови та можливість їх автоматичного визначення;
  • виклик перекладача гарячими клавішами;
  • можливість додавання кращого варіанту перекладу;
  • контроль новин і оновлень в автоматичному режимі;
  • версія PRO надає швидкий доступ до Вікіпедії і до словників XDXF, які можна встановити.

Назва: Client for Google Translate PRO 4.4.360
Жанр: перекладач іноземних мов
Видавництво: Didier
Рік видання: 2010
Розробник: Олексій Ільїн
Платформа: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 2008,Windows 7
Вимоги: Мінімальні
Формат словників: XDXF
Інтерфейс: англомовний
Розмір: 155 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика