Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Pragma 6.0.100.5 - перекладач з англійської на російську

( + Portable)

Скачати

Pragma є досить гарним перекладачем з англійської та інших мов на російську і має сім словників з таких мов: англійська, німецька, французька, російська, українська, польська і латвійська.

Ми спостерігаємо шосту версію програми, в якій був поліпшений переклад в Юнікод-кодування і тепер ядро програми розуміє розширений алфавіт, завдяки якому розробники впровадили казахський модуль для перекладу.

Хоч наш перекладач нової версії і став працювати швидше, але користувачі старих операційних систем Windows 95/98/ Me встановити його не зможуть, тому їм доведеться користуватися версією 5. Також оновлений додаток може працювати з офісними програмами та безліччю інтернет-браузерів, що забезпечить швидкість перекладу в кілька разів, порівняно з попередньою версією.

Ядро даного перекладача з англійської та інших мов на російську працює з багатомовним технологіям нового покоління, що об'єднують ідеї старих і нових підходів здійснення перекладів.

Pragma складається з мовних модулів, тобто граматична частина, словники, орфографія і додаткова інформація упаковані в модулі по кожній мові. Завдяки цим нововведенням, з програмою працювати стало простіше.

Наприклад: якщо нам треба зробити переклад з англійської на російську, то ми вибираємо спрямованість перекладу англо-російський, а задіюємо три блоки - англійський, російський та базовий модулі. Всі комбінації і напрями перекладу отримали взаємозамінність, але не англо-російська пара, оскільки вона є головним мостом представленої в програмі мовної групи.

Розглянемо якість перекладів перекладача "Pragma 6.0.100.5":

Головна проблема програми Pragma - переклад багатозначних слів. Розробники спробували вирішити цю проблему двома способами. Слова стали маркуватися за тематиками, яких близько ста. Також слова стали об'єднувати в фрази, які під час перекладу будуть мати більш високий пріоритет. При цьому тематичних словників, що існують окремо, немає.

Словник програми відзначає багатозначні слова, при цьому є додатковий словник зі спеціальною термінологією, де є безліч слів з 50 тематик. Користувачі програми можуть вести власний словник, який отримує пріоритет вище наявних у програмі.


Назва: Pragma 6.0.100.5+ Portable
Жанр: перекладач з англійської мови на російську
OC: Windows
Кряк: Присутній
Інтерфейс: Російськомовний
Розмір: 43 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика