Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Babylon Pro v7.5.2.r5. Перекладач з англійської мови на російську та ще 75 мови

Скачати

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" - це перекладач з англійської на 75 мов, яким користується близько 25 мільйонів людей для здійснення в один клік перекладів фраз і слів.

Можна перекладати з англійської мови на безліч мов, і навпаки. Вам не покажуть зайвих визначень, щоб не створювалися відлякуючи враження від цього додатку.

Значення слів підносяться по мірі їх використання, і іноді складається враження, що нам допомагає переводити не програма, а живий лінгвіст.

Працювати з перекладачем англійської та інших мов дуже просто завдяки гарячим клавішам, які прискорять час перекладу необхідних словосполучень.

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" має розумні і тематичні словники з англійської мові, Оксфордський словник, а також переклад одиниць вимірювання.

У нас буде можливість прослуховувати необхідні слова для забезпечення навичок правильної вимови.

Перекладач з англійської на 75 мов може показувати курси валют, якщо комп'ютер підключений до інтернету, забезпечить великою базою вузькоспеціалізованих словників (глосаріїв) в кількості 1600.

Посібник рекомендується використовувати професіоналам і домашнім користувачам, навіть якщо на їх комп'ютерах є перекладачі Promt, Socrat і т.п.

Для якісного перекладу тематичного тексту можна скачати на сайті програми відповідний глосарій!

Назва: Babylon Pro v7.5.2.r5
Жанр: перекладач іноземних мов
Інтерфейс: Російськомовний
Платформа: Windows
Розмір файлу: 6,2 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика