Мови ->

Перекладачі з французької мови

Найкращі програми-перекладачі з французької мови на російську та українську на movi.com.ua

Перекладачі з французької мови на українську та російську на сайті movi.com.ua. У даному розділі нашого сайту викладені програми для перекладу слів, фраз, а також цілих текстів з французької мови на українську або російську і навпаки.

Всі перекладачі з французької мови
можна скачати безкоштовно на нашому сайті movi.com.ua.

Тут Ви знайдете найкращі перекладачі французької мови, які тільки нам вдалося знайти у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ми щиро сподіваємося, що завдяки нашому сайту Ви зможете підібрати собі всі необхідні навчальні матеріали з французької мови, в тому числі і перекладачі.

Нижче представлені всі доступні перекладачі з французької мови на російську та українську

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

“QTranslate” - онлайн перкладач з французької мови

QTranslate

Перекладач з французької мови “QTranslate” призначений для перекладу як окремих слів, так і фрагментів тексту. Для своєї роботи програма використає онлайн сервіси. Перекладач здійснює переклад за допомогою так званих “гарячих” комбінацій клавіш клавіатури. Крім простого перекладу, ще можливий переклад з озвучуванням слова французькою мовою.

Детальніше...

 

X-Translator Discovery 7.8 Portable

(портативна російська версія)

Скачати

Програма "X-Translator Discovery 7.8 Portable" - це перекладач з англійської на російську та інші мови. Додаток нам надасть швидкий переклад всього необхідного в найкращій якості.

Редактор-перекладач має кілька вікон і інтерфейс, що нагадує MS Office 2003, що допоможе нам робити швидкі переклади з англійської та інших мов на російську будь-якого розміру та складності. Одне вікно містить вставлений нами текст, а друге вікно стане відображати переклади.

Програма "X-Translator Discovery 7.8 Portable" має такі напрямки переказів: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська на російську і навпаки.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

PROMT 8 Professional Giant

Скачати

PROMT 8 Professional Giant - це перекладач з англійської на російську та інші мови.

Завдяки даному перекладачу з англійської та інших мов, Ви зможете робити професійний переклад документів, використовуючи настройки експертного рівня, організовуючи переклади в промисловому масштабі.

Детальніше...

 

Babylon Pro v7.5.2.r5. Перекладач з англійської мови на російську та ще 75 мови

Скачати

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" - це перекладач з англійської на 75 мов, яким користується близько 25 мільйонів людей для здійснення в один клік перекладів фраз і слів.

Можна перекладати з англійської мови на безліч мов, і навпаки. Вам не покажуть зайвих визначень, щоб не створювалися відлякуючи враження від цього додатку.

Значення слів підносяться по мірі їх використання, і іноді складається враження, що нам допомагає переводити не програма, а живий лінгвіст.

Працювати з перекладачем англійської та інших мов дуже просто завдяки гарячим клавішам, які прискорять час перекладу необхідних словосполучень.

Детальніше...

 

Pragma 6.0.100.5 - перекладач з англійської на російську

( + Portable)

Скачати

Pragma є досить гарним перекладачем з англійської та інших мов на російську і має сім словників з таких мов: англійська, німецька, французька, російська, українська, польська і латвійська.

Ми спостерігаємо шосту версію програми, в якій був поліпшений переклад в Юнікод-кодування і тепер ядро програми розуміє розширений алфавіт, завдяки якому розробники впровадили казахський модуль для перекладу.

Детальніше...

 

Client for Google Translate PRO 4.4.360

Скачати

"Client for Google Translate PRO 4.4.360" - програма-перекладач , яка у вікні браузера здійснить переклад тексту з п'ятдесяти і більше мов. Також дана програма працює з додатками Microsoft Office.

Встановивши такого перекладача собі на комп'ютер, відшукати його ви зможете в нижньому правому кутку екрана, біля годинника. Клікнувши на наш встановлений додатком, ви відкриєте його і можете копіювати туди необхідний текст, який слід перевести. Мова тексту визначиться автоматично і перекладається на обрану вами при першому запуску програми "рідну" мова.

Детальніше...

 

Антологія кращих версій перекладачів Promt

Скачати

Ми спостерігаємо збірник відмінних перекладачів від компанії Promt. У даній статті будуть розглянуті тільки кращі версії програм розробників.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика