Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Словник СловоЇд Німецько-Російсько – Німецький

Скачати словник

"Словоїд Німецько-Російсько – Німецький" - це словник-перекладач, який призначений для кишенькового комп'ютера Pocket PC, Android і Windows Mobile смартфонів.

Словник-перекладач перекладає слова максимально докладно, надаючи безліч прикладів, інформації з лексики, транскрипції, синоніми і т.д.

Цей німецько-російський / російсько – німецький словник - це чудове рішення для користувачів, які вивчають німецьку мову, працюють як перекладачі або лінгвісти, для тих людей, які використовують мову в повсякденному житті.

Використовуючи цей словник для Android і Windows Mobile смартфонів, ви зможете швидко шукати необхідну інформацію, значно швидше, ніж у словнику паперового варіанта.

Морфологічний модуль, вбудований в програму, визначить форму введеного слова, а також слова, представленого в будь-якому тексті в інший граматичній формі.

Використовуючи звуковий модуль, ви поліпшите власні навички вимови, повторюючи слова слідом за професійними дикторами - носіями німецької мови.

Використовуючи додаток "Словоїд Німецько-Російсько – Німецький", вивчайте вподобану мову, поповнюйте словниковий запас. Є можливість створювати словник користувача, вносячи туди ті слова, які бажаєте вивчити в першу чергу. Перевіряйте свої знання в "тексті за картками".

Даний німецько-російський словник
містить 95184 слова, з яких 20000 - озвучені.

В архіві знаходяться версії програми "Словоїд Німецько-Російсько – Німецький" для Pocket PC, Android і Windows Mobile смартфонів без тачскріна

Назва: Словоїд Німецько-Російсько – Німецький
Жанр: російсько – німецький / німецько-російський словник
Розробник: Paragon Software Group
Рік видання: 2009
Тип: умовно-безкоштовний
Інтерфейс: англомовний
Розмір: 91 Mb

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика