Мови ->

Перекладачі з англійської мови

Кращі перекладачі з англійської мови на російську та українську на movi.com.ua

Перекладачі з англійської на українську та російську на сайті movi.com.ua. У даному розділі Ви зможете знайти різні програми для перекладу слів, фраз і цілих текстів з англійської мови на російську або українську і навпаки.

Ми постаралися зібрати на своєму сайті найкращі перекладачі з англійської мови, які тільки можна знайти у вільному доступі в мережі інтернет.

Всі матеріали, які є на цьому сайті, в тому числі і програми-перекладачі з англійської мови на російську та українську, представлені в цьому розділі, доступні для безкоштовного скачування.

Завдяки програмам-перекладачам з англійської мови, які знайдете тут, Ви зможете значно полегшити процес перекладу слів і речень з англійської мови і навпаки, що дозволить Вам заощадити дорогоцінний час і нерви.

Ми сподіваємося, що Ви знайдете на нашому сайті відповідне для себе рішення.

 

Нижче Ви можете ознайомитись з усіма перекладачами з англійської мови на українську та російську, які представлені на цьому сайті

Рейтинг пользователей: / 63
ХудшийЛучший 

“Google Translate Client” - перекладач з англійської мови в браузерах та в інших програмах

Google Translate Client

“Google Translate Client” - швидкий й ефективний перекладач з англійської мови, який призначений для роботи з текстовою інформацією в браузерах та в інших програмах. Для здійснення перекладу потрібно всього лише виділити необхідний фрагмент тексту мишкою. Через мить Ви одержите переклад у вигляді спливаючого вікна відразу під курсором.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 36
ХудшийЛучший 

“My Translator” - програма для перекладу слів з англійської мови

My Translator

“My Translator” - програма для перекладу слів з англійської мови. Дана програма має простий і зручний інтерфейс, що дозволяє дуже швидко знайти й перевести потрібне Вам слово. Перекладач з англійської мови буде корисний всім, хто почав вивчати іноземні мови, тому що, безумовно, має перевагу над друкованими варіантами.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 18
ХудшийЛучший 

“Translate.Net” - перекладач з англійської та ще 69 мов

Translate.Net

“Translate.Net” - перекладач з англійської мови, що перекладає слова й фрази з тексту. Це безкоштовна програма з доступним вихідним кодом, що є клієнтом до безлічі безкоштовних інтернет сервісів перекладу -  різноманітних словників, перекладачів, утиліт.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 33
ХудшийЛучший 

“Beliver Translator” - перекладач з англійської мови

Beliver  Translator

“Beliver Translator”- перекладач із англійської мови, що  також дозволяє виконати переклад між 52 мовами в будь-якому напрямку. Для підвищення ефективності й швидкості перекладу, у своїй роботі перекладач використає різні безкоштовні онлайн ресурси. Програма перекладає як окремі слова, так і фрази, речення й фрагменти тексту.

Детальніше...

 

“Bitobit ТрансLit” - перекладач з англійської мови на російську

Bitobit ТрансLit

“Bitobit ТрансLit” - утиліта, головне завдання якої полегшити роботу користувача із транслітом. Програма розроблена для перекладу тексту із трансліта на російську й навпаки, але також дозволяє перекладати інформацію в буфері обміну, файли й цілі директорії. Перекладач з англійської мови на російську буде корисний у роботі всім, хто займається перетворенням інформації російською мовою на загальноприйнятий трансліт.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 11
ХудшийЛучший 

“Dicter” - безкоштовний перекладач з англійської мови

Dicter

“Dicter” - безкоштовний перекладач з англійської мови, що дозволяє, користуючись мишею здійснити переклад виділеного фрагмента тексту в будь-якому додатку Windows. Крім англійської, програма підтримує 48 мов. Також можливий розширений режим роботи, що дозволяє перекладати не тільки певний фрагмент тексту, але й повноцінно працювати як з будь-яким іншим перекладачем.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

“Dictionarist” - перекладач з англійської мови

Dictionarist

“Dictionarist” - безкоштовний перекладач з англійської мови, за допомогою якого можна здійснити переклад одним кліком миші. Автопереклад виконується при наведенні курсору миші до потрібного слова й натисканні комбінації відповідних клавіш на клавіатурі. Для роботи програми не потрібно підключення до Інтернету.

Детальніше...

 

“Dictionary .NET” - онлайн програма-перекладач з англійської мови

Dictionary .NET

“Dictionary .NET”- компактна, зручна у використанні онлайн програма-перекладач з англійської мови, яка працює з сервісами Google Dictionary, Google Translate, Suggest й Wikipedia. Перекладач також підтримує 66 мов, які можуть бути використані як у якості вихідних, так й у якості кінцевих. Крім здійснення  перекладу в поле пошуку в оболонці програми, Dictionary .NET”дозволяє робити миттєвий переклад при користуванні електронною поштою, документами або підчас роботи в Інтернеті. Перекладач не вимагає інсталяції.

Детальніше...

 

“ImTranslator” - онлайн-перекладач з англійської мови

ImTranslator

“ImTranslator” - зручний плагін для браузера Firefox, що виявляє собою онлайн-перекладач 2652 мовних комбінацій. Варто відзначити гарну оснащеність перекладача з англійської мови такими доповненнями: редактор перекладу, віртуальна клавіатура, модуль перевірки правопису, словник та E-mail клієнт.

Детальніше...

 

“Multi-Dic” - англійський перекладач

Multi-Dic

“Multi-Dic” - перекладач із англійської мови, за допомогою якого Ви зможете швидко й ефективно перекладати слова, а також маєте можливість довідатися тлумачення термінів і фразеологічних зворотів. Також, використовуючи цю програма-перекладач, Ви зможете перекладати з будь-яких додатків Windows всього лише наведенням курсору миші на потрібне слово або виділивши ту частину тексту, що Вас цікавить, і відразу одержите точний переклад.

Детальніше...

 

“MultiTranse” - програма для перекладу з англійської мови

MultiTranse

“MultiTranse”- програма, що базується на безкоштовних онлайн додатках для перекладу з англійської на російську й навпаки. Перекладач з англійської може здійснювати переклад як окремих слів,  так і фраз, речень або невеликих текстів, кількість символів яких не перевищує 6000. “MultiTranse” повністю Unicode сумісна, здатна самостійно визначати шрифт і робити перекодування Unicode тексту в будь-який ANSI формат і навпаки.

Детальніше...

 

“NeoDic” – безкоштовний перекладач з англійської мови

NeoDic

“NeoDic” – безкоштовний перекладач з англійської мови. Додаток допоможе впоратися з перекладом незнайомих слів і виразів за допомогою простого наведення курсору миші на потрібне слово. Даний спосіб називається контекстним перекладом.

Детальніше...

 

“QTranslate” - перекладач з англійської мови

QTranslate

“QTranslate” - безкоштовний перекладач з англійської мови, що здійснює переклад тексту, використовуючи онлайн сервіси. Переклад у програмі виконується  простим натисканням комбінації "гарячих" клавіш клавіатури (Ctrl+Q для перекладу виділеного фрагмента тексту в спливаючому вікні або Ctrl+W для перекладу виділеного тексту в основному вікні додатка). Також Ви маєте можливість ввести весь текст вручну безпосередньо в програмній оболонці перекладача. У програмі ще є можливість озвучування тексту (Ctrl+E для озвучування виділеного фрагмента тексту).

Детальніше...

 

“Artefact Dictionary” - перекладач із англійської мови на російську

Artefact Dictionary

“Artefact Dictionary” – інтегрований англо-російський контекстний перекладач. З його допомогою можна здійснювати переклад тексту в будь-якому вікні, використовуючи для цього мишу й гарячі клавіші клавіатури. Також Ви маєте можливість прослухати звучання слів, якщо у Вас на комп'ютері встановлений пристрій виводу звуку. У комплект перекладача із англійської мови на російську входить Англо-Російський словник Мюллера (61000 слів). Але також можливе підключення додаткових словників.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

“Instant Messenger (IM) Translator” - онлайновий перекладач з англійської мови

Instant Messenger (IM) Translator

“Instant Messenger (IM) Translator” - онлайновий перекладач з англійської мови, що використовується для автоматичного перекладу масиву текстової інформації з однієї мови на іншу у таких програмних додатках як ICQ, AIM, MSN й Yahoo Messenger, а також інших невеликих фрагментів тексту. За допомогою цього перекладача користувачі можуть легко спілкуватися із закордонними друзями, навіть зовсім не знаючи їхньої мови.

Детальніше...

 

“MyDic” - словник-перекладач з англійської мови

MyDic

“MyDic” – це зручний й ефективний словник-перекладач, що містить більше 100 тис. слів. Зручність полягає в тому, що при подвійному натисканні лівої кнопки миші на будь-якому слові, працюючи в будь-якій програмі, Ви моментально одержите переклад цього слова у вікні спливаючої підказки. Крім того, при копіюванні текстової інформації в буфер обміну, перекладач з англійської мови в автоматичному режимі виводить переклад вмісту буфера.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

“Resource Tuner” - перекладач з англійської мови

Resource Tuner

Головне призначення “Resource Tuner”- русифікація програмного забезпечення, створеного для операційної оболонки Windows. Для роботи в перекладачі з англійської мови не потрібно певних навичок програмування, усе зроблено так, що б користувачі не відчували незручностей при роботі з додатком.

Детальніше...

 

“SimpleDict” - електронний перекладач із англійської мови на російську

SimpleDict

SimpleDict- безкоштовний кроссплатформний (операційні системи: Windows, POSIX) електронний перекладач із англійської мови на російську зі зручним інтерфейсом і загальнодоступним вихідним кодом. Дана програма працює з декількома форматами словників (XDXF, DSL). Перекладач із англійської мови на російську створений на базі Qt4 framework.

Детальніше...

 

“Translate Now” - перекладач із англійської мови

Translate Now

“Translate Now” - дуже зручний й ефективний перекладач із англійської мови. Як тільки Ви виділите слово, під ним відразу вискочить спливаюче вікно з перекладом, причому виділена фраза буде озвучена. Також у програмі можна працювати і як у звичайному електронному словнику. “Translate Now” підтримує різні набори словникових баз. У поставці зі словником іде редактор-компілятор словникових баз. Користуючись ним, Ви маєте можливість створювати або змінювати словникові бази як у ручному, так й у пакетному режимі. Також їх можна скачати на сайті розроблювача.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

TranslateIt! 8.0 - перекладач з англійської мови

TranslateIt! 8.0

“TranslateIt! 8.0”- це унікальний і по-справжньому ефективний англо-російський, і російсько-англійський перекладач, що працює в будь-яких програмах Windows. Із цією програмою, зустрівши незнайоме Вам слово, тепер не треба відриватись від читання й шукати переклад у паперовому словнику, просто наведіть курсор миші на потрібне слово та відразу одержите переклад. Крім того, “TranslateIt! 8.0” прочитає його вголос і покаже транскрипцію (для англійських слів). Програма працює на унікальній технології "One touch capture", зміст якої полягає в перекладі потрібного слова простим наведенням на нього курсора миші.

Детальніше...

 

Pragma 5.0 - перекладач з англійської та ще 6-ти мов

Pragma 5.0

“Pragma 5.0” - це багатомовна програма для перекладу  тексту з однієї мови на іншу. У програмі можна працювати з такими мовами: англійська, російська, українська, німецька, латвійська, польська і французька.

“Pragma 5.0” перекладає текст безпосередньо у вікні використовуваного додатка або в окремому вікні для швидкого перекладу.

Детальніше...

 

СОКРАТ Інтернет 3.0 Поліглот

СОКРАТ Інтернет 3.0 Поліглот

"СОКРАТ Інтернет 3.0 Поліглот" розроблений для перекладу на російську з англійської та інших мов текстової інформації  з будь-яких сторінок в Інтернеті, з повним збереженням всіх стилів оформлення сторінки - графіки, шрифтів. За допомогою цієї програми, користувач може знайти будь-яку потрібну йому інформацію, незалежно від знання іноземних мов.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Перекладач з англійської "Сократ Персональний 4.1"

Сократ Персональний 4.1

“Сократ Персональний 4.1”- чудова програма-перекладач  для автоматичного машинного перекладу текстової інформації з англійської мови на російську і навпаки.

Детальніше...

 

Power Translator Pro v12

Power Translator Pro v12

“Power Translator Pro v12” - перекладач 12 іноземних мов, призначена для перекладу електронних листів, інформації в чаті, блогах і мессенжерах типу skype або icq.

Детальніше...

 

Babylon Pro v9.0.4 r10 Multi Portable

Babylon Pro v9.0.4 r10 Multi Portable

“Babylon Pro v9.0. 4 r10 Multi Portable” - багатомовний перекладач, що дозволяє перекладати тексти різного обсягу з однієї мови на іншу, а також перекладати вміст web-сторінки зі збереженням стилів й оформлення сторінки.

Детальніше...

 

PROMT Freelance 9.0.416

PROMT Freelance 9.0.416

“PROMT Freelance 9.0. 416” - портативна версія програми для швидкого перекладу тексту з англійської мови на російську і навпаки.

Детальніше...

 

PROMT Professional 9.0.0.211 Giant Portable

Скачати програму-перекладач

"PROMT Professional 9.0" - це винятково англо-російський / російсько – англійський перекладач, який допоможе перевести максимально якісно текст будь-якого документу, або будь-який текст англомовної сторінки в інтернеті. Переклад вами може здійснюватися з різних тематик, яких інтегровано в програму в великій кількості.

Детальніше...

 

Babylon Pro 8.0.0 (r29). Перекладач з англійської на російську і ще 73 мови

 Скачати

Програма Babylon Pro 8 - це перекладач з англійської на російську та інші мови, який здатний перекладати не тільки слова, але і сторінки інтернету, які не містять інформацію російською мовою.

Простота роботи з додатком привертає користувачів до навчання. Досить клацнути на необхідне слово, як ви отримаєте переклад у вікні.

Це ще не все, оскільки цей перекладач з англійської та ще 73-х мов має додаткові тлумачні і тематичні словники, надасть користувачам конвертацію валюти на необхідний день і переклад заходів однієї системи вирахування в іншу.

Детальніше...

 

X-Translator Discovery 7.8 Portable

(портативна російська версія)

Скачати

Програма "X-Translator Discovery 7.8 Portable" - це перекладач з англійської на російську та інші мови. Додаток нам надасть швидкий переклад всього необхідного в найкращій якості.

Редактор-перекладач має кілька вікон і інтерфейс, що нагадує MS Office 2003, що допоможе нам робити швидкі переклади з англійської та інших мов на російську будь-якого розміру та складності. Одне вікно містить вставлений нами текст, а друге вікно стане відображати переклади.

Програма "X-Translator Discovery 7.8 Portable" має такі напрямки переказів: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська на російську і навпаки.

Детальніше...

 

PROMT Mobile 6.0 - англо-російський / російсько – англійський перекладач для КПК

Скачати програму-перекладач

PROMT Mobile 6.0 - це знаменитий перекладач з англійської на російську для КПК, на яких встановлена система Windows Mobile 2003 або Windows Mobile 5.0.

З його допомогою власники кишенькових комп'ютерів і комунікаторів легко переведуть електронну пошту, інтернет сторінку або текстовий документ з англійської мови на російську і навпаки.

Англо-російський перекладач діалогів допоможе людям, які перебувають за кордоном, пояснюватися з іноземцями. Програма забезпечить вам переклад з англійської мови на російську на льоту, а це означає, що мовний бар'єр вам не страшний і вже можна починати подорожувати.

Детальніше...

 

Англо-німецько-російський словник-перекладач Language4Me

 Скачати

"Language4Me" - це електронний словник, який дозволяє перекладати слова і фрази за такими напрямками:

  • з англійської мови на німецьку, українську та російську;
  • з німецької мови на англійську, українську та російську;
  • з української мови на англійську, німецьку, російську;
  • і нарешті з російської на англійську, німецьку і українську.

Для здійснення перекладу з англійської на російську або інші мови слід вибрати необхідне слово в будь-якому додатку, визначити мову, з якої слід перевести і тиснемо комбінацію клавіш Ctrl+C+C. Відкриється браузер, у віконці якого буде здійснюватися переклад всього нам необхідного як з англійської на російську, так і в інших напрямках. Єдине, що слід враховувати, так це те, що даний англо-німецько-українсько-російський перекладач без підключеного інтернету марний.

Для якісного перекладу програма "Language4Me " використовує близько вісімдесяти англо-німецько-українсько-російських словників з восьмимільйонної базою слів з 120 тем.

Детальніше...

 

PROMT 8 Professional Giant

Скачати

PROMT 8 Professional Giant - це перекладач з англійської на російську та інші мови.

Завдяки даному перекладачу з англійської та інших мов, Ви зможете робити професійний переклад документів, використовуючи настройки експертного рівня, організовуючи переклади в промисловому масштабі.

Детальніше...

 

Babylon Pro v7.5.2.r5. Перекладач з англійської мови на російську та ще 75 мови

Скачати

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" - це перекладач з англійської на 75 мов, яким користується близько 25 мільйонів людей для здійснення в один клік перекладів фраз і слів.

Можна перекладати з англійської мови на безліч мов, і навпаки. Вам не покажуть зайвих визначень, щоб не створювалися відлякуючи враження від цього додатку.

Значення слів підносяться по мірі їх використання, і іноді складається враження, що нам допомагає переводити не програма, а живий лінгвіст.

Працювати з перекладачем англійської та інших мов дуже просто завдяки гарячим клавішам, які прискорять час перекладу необхідних словосполучень.

Детальніше...

 

Перекладач з англійської / німецької мови на російську "Dicto 2.7.4.7"

Скачати

"Dicto 2.7.4.7" - це безкоштовний і досить якісний перекладач з англійської / німецької мови на російську, здатний допомогти подолати мовний бар'єр бажаючим навчатись.

Ми спостерігаємо додаток, що володіє всіма властивостями якісних програм-перекладачів, який дозволяє користуватися гарячими клавішами і перекладати тексти з сторонніх додатків з високою швидкістю.

Детальніше...

 

Російсько–Англійський / Англо - Російський перекладач "Retrans Personal R8"

 Скачати

"Retrans Personal R8" - перекладач з англійської на російську і навпаки, який здатний робити фразеологічні машинні переклади.

Програма закладає початок у розвиток напряму в області машинних переказів, реалізовуючи роботу ранніх систем машинного перекладу і систему Translation Memory, що забезпечить тексти високої якості перекладу в автоматичному режимі.

Детальніше...

 

Pragma 6.0.100.5 - перекладач з англійської на російську

( + Portable)

Скачати

Pragma є досить гарним перекладачем з англійської та інших мов на російську і має сім словників з таких мов: англійська, німецька, французька, російська, українська, польська і латвійська.

Ми спостерігаємо шосту версію програми, в якій був поліпшений переклад в Юнікод-кодування і тепер ядро програми розуміє розширений алфавіт, завдяки якому розробники впровадили казахський модуль для перекладу.

Детальніше...

 

Client for Google Translate PRO 4.4.360

Скачати

"Client for Google Translate PRO 4.4.360" - програма-перекладач , яка у вікні браузера здійснить переклад тексту з п'ятдесяти і більше мов. Також дана програма працює з додатками Microsoft Office.

Встановивши такого перекладача собі на комп'ютер, відшукати його ви зможете в нижньому правому кутку екрана, біля годинника. Клікнувши на наш встановлений додатком, ви відкриєте його і можете копіювати туди необхідний текст, який слід перевести. Мова тексту визначиться автоматично і перекладається на обрану вами при першому запуску програми "рідну" мова.

Детальніше...

 

Антологія кращих версій перекладачів Promt

Скачати

Ми спостерігаємо збірник відмінних перекладачів від компанії Promt. У даній статті будуть розглянуті тільки кращі версії програм розробників.

Детальніше...

 

TransLite. Перекладач з англійської мови на російську і навпаки

Скачати

TransLite - перекладач з англійської мови на російську, що перекладає одним наведенням вказівника миші на іноземні слова.

Програма працює з більшістю інтернет-браузерів і інтегрується в Microsoft Office.

Детальніше...

 

Перекладач з англійської мови на російську "Sloynik"

(підтримка PSP Slim)

Скачати Sloynik

Програма "Sloynik" - це перекладач з англійської на російську мову, який дуже корисно мати при собі, де б ви не знаходилися.

Детальніше...

 

Magic Gooddy 2009. Перекладач з англійської мови на російську і навпаки

Скачати

Перекладач з англійської мови на російську "Magic Gooddy" досить відомий. Ті, хто раніше користувалися перекладачами цієї серії на своєму комп'ютері, напевно пам'ятають цю качку в капелюсі, з якої можна було трохи подуріти. Напишіть фразу "Гудді дурень", а він відповість вам фразою "сам дурень" :).

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

ABBYY Lingvo х5 Professional 20 Languages v15

Скачати програму-перекладач

ABBYY Lingvo х5 Professional - це унікальна програма-перекладач, яка має велику лексичну базу, а також багато цікавих функцій, які зроблять переклад більш якісним. Мільйони людей давно переконалися в простоті переказів слів, фраз і великих текстів за пару секунд.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика