Мови ->

Курси англійської мови онлайн

Найкращі курси англійської мови онлайн на movi.com.ua

Курси англійської мови онлайн на сайті movi.com.ua. У цьому розділі зібрана інформація про кращі онлайн курси вивчення англійської мови, які на сьогоднішній день можна зустріти в інтернеті.

Ці курси ми розділили на 2 категорії.

У першій групі зібрані платні онлайн-курси англійської мови. Дані курси звичайно ж більш ефективні, зручні і грамотно побудовані. Вивчати англійську мову за ними набагато легше, порівняно з безкоштовними, але у них є один мінус - вони платні. І хоча вони коштують набагато менше, ніж стаціонарні, все одно не кожен може собі дозволити.

Тому для тих відвідувачів нашого сайту, які не можуть або не хочуть витрачатися на платні онлайн курси, ми розмістили також альтернативні онлайн курси, які абсолютно безкоштовні. Звичайно ж ефективність таких курсів трохи нижче і вони менш зручні в навчанні, але тим не менш і з їх допомогою можна також добре просунутися на шляху освоєння англійської мови, було б бажання.

І наприкінці хочу відзначити, що для максимальної ефективності варто використовувати комбінацію платних і безкоштовних курсів.

Яку категорію вибрати вирішувати Вам.

 

Нижче Ви можете розглянути всі курси англійської мови онлайн, які представлені на сайті

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

ІНЯЗ-СПОРТ

Що таке "ІНЯЗ-СПОРТ"?

"ІНЯЗ-СПОРТ" - це унікальний, сучасний метод освоєння англійської та інших іноземних мов.

В "Іняз-спорт" включено понад 20-ть різних видів тренувань. Новачкам, які тільки що стають до занять, пропонується десять найбільш популярних, але і їх вже, як правило, виявляється цілком достатньо. З цих 10-ти людина вибирає 3-5, які їй сподобалися найбільше і продовжує по ним займатися, викладаючись у них по повній.

Коли учню стає легко, він підключає інші тренування або ж перемикається на них повністю. Крім того, у кожного тренування є від 5-ти до 20-ти рівнів складності, тому необов'язково перемикатись на інше тренування - можна просто перейти на новий рівень складності.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 10
ХудшийЛучший 

Онлайн курс англійської мови "FINAL START ONLINE"

FINAL START ONLINE - це система інтерактивних тренінгів для швидкісного навчання розмовній англійській мові, що цілком здатна вирішити Ваші мовні проблеми.

У даному онлайн-курсі реалізується принцип навчання учнів шляхом активізації внутрішніх резервів підсвідомості. І хоча це звучить трохи банально, але це дійсно так.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Розмовний онлайн курс "Англійська для практиків"

Онлайн курс "Англійська для практиків" призначений як для тих, хто тільки вирішив почати вивчати англійський мову, так і для тих, хто вже давно її вчить, але все ще не може подолати бар'єр з розмовної мови і сприйняття англійської мови на слух, а також для всіх бажаючих відновити втрачені навички володіння англійською мовою.

Детальніше...

 

Rapid English

Rapid English - це онлайн-система з вивчення англійської мови, в основі якої лежать техніки МНЕМОНІКИ, що дозволяють легко запам'ятати 2000 слів всього за 10 уроків.

На кого орієнтований курс "Rapid English"

Онлайн курс "Rapid English" призначений, в першу чергу, для людей, що бажають сформувати хороший словниковий запас в мінімальні терміни, без нудного зубріння і нудних уроків, будь то школярі, студенти, туристи, кваліфіковані працівники або домогосподарки.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 113
ХудшийЛучший 

Курс розмовної англійської "English USA"

Курс складається з 104 уроків з різних тем, від простого до складного. До кожного уроку додається аудіофайл, який є фактично озвученим варіантом уроку.

Варто відзначити, що даний онлайн-курс дуже корисний для вивчення розмовної англійської в американському варіанті.

Загальна тривалість курсу - 29 тижнів.

 

Перейти до курсу
 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика