Мови ->

Програми для вивчення італійської мови

Кращі навчальні програми для вивчення італійської мови на movi.com.ua

Програми для вивчення італійської мови на сайті movi.com.ua. Даний розділ містить відмінні комп'ютерні навчальні програми з італійської мови.

У розділі "Програми для вивчення італійської мови" Ви знайдете найкращі навчальні програми з італійської мови, які тільки можна знайти в інтернеті у вільному доступі і які допомагають не тільки значно полегшити процес вивчення італійської мови, але й значно підвищити результативність такого навчання.

Усі навчальні програми з італійської мови, які Ви знайдете в цьому розділі, доступні для безкоштовного скачування, а деякі з них можна замовити через інтернет-магазини наших партнерів.

Якщо у Вас виникнуть проблеми при скачуванні будь-якої з представлених тут навчальних програм або інших навчальних посібників з іноземних мов, радимо спочатку відвідати розділ нашого сайту "Питання/відповідь" і спробувати знайти там рішення вашої проблеми. Якщо у даному розділі Ви не знайдете відповіді на своє питання, то зверніться до адміністратора сайту через форму зворотного зв'язку на сторінці "Зворотній зв'язок" і максимально детально опишіть суть проблеми.

Сподіваємося, що наш сайт movi.com.ua буде Вам корисний і Ви знайдете тут всі потрібні Вам навчальні матеріали з іноземних мов, в тому числі і італійської.

 

Нижче представлені всі програми для вивчення італійської мови, які доступні на сайті

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Навчальна програма “NEYA. Французька, Німецька, Іспанська, Італійська”

Навчальна програма “NEYA. Французька, Німецька, Іспанська, Італійська”

Кожен з батьків прагне, щоб його дитина вивчила якусь іноземну мову, а кожна дитина хоче більше грати в комп`ютерні ігри. Існує велика кількість різних навчальних матеріалів, які призначені для занять на комп`ютері, проте не встигнеш відвернутися, як дитина буде грати. А постійно дивитися, чим займається малюк часу не завжди достатньо.

Детальніше...

 

Instant Immersion 102 Languages

Скачати програму

Навчальна програма "Instant Immersion 102 Languages" просто зобов'язана бути у кожного поліглота! Необхідний посібник всім тим, хто просто хоче вивчити будь-яку іноземну мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Інтерактивна навчальна програма "Talk to me - Італійська"

(Частини 1,2)

Скачать программу Скачати програму

"Talk to me - Італійська" - це інтерактивна навчальна програма італійської мови, видана відомою французькою компанією Auralog.

Ця навчальна програма з італійської мови унікально розпізнає мову та придатна всім, хто тільки починає своє вивчення вподобаної мови. Ви обов'язково навчитеся говорити іноземною мовою красиво і правильно, за це візьметься перший рівень, а на віртуальні плечі другого рівня чпираються всі ті, хто хоче вдосконалити вимову і поповнити словниковий запас.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Навчальна програма "Вчіть слова. Італійська"

Скачати

Навчальна програма з італійської мови "Вчіть слова. Італійська" створена англійською компанією EuroTalk, яка допоможе своїм користувачам освоїти базовий набір фраз і слів, почати розуміти мову на слух, поліпшити навички вимови. Всі матеріали були озвучені носіями мови - професійними акторами.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика