Мови -> Італійська мова

Програми для вивчення італійської мови

Кращі навчальні програми для вивчення італійської мови на movi.com.ua

Програми для вивчення італійської мови на сайті movi.com.ua. Даний розділ містить відмінні комп'ютерні навчальні програми з італійської мови.

У розділі "Програми для вивчення італійської мови" Ви знайдете найкращі навчальні програми з італійської мови, які тільки можна знайти в інтернеті у вільному доступі і які допомагають не тільки значно полегшити процес вивчення італійської мови, але й значно підвищити результативність такого навчання.

Усі навчальні програми з італійської мови, які Ви знайдете в цьому розділі, доступні для безкоштовного скачування, а деякі з них можна замовити через інтернет-магазини наших партнерів.

Якщо у Вас виникнуть проблеми при скачуванні будь-якої з представлених тут навчальних програм або інших навчальних посібників з іноземних мов, радимо спочатку відвідати розділ нашого сайту "Питання/відповідь" і спробувати знайти там рішення вашої проблеми. Якщо у даному розділі Ви не знайдете відповіді на своє питання, то зверніться до адміністратора сайту через форму зворотного зв'язку на сторінці "Зворотній зв'язок" і максимально детально опишіть суть проблеми.

Сподіваємося, що наш сайт movi.com.ua буде Вам корисний і Ви знайдете тут всі потрібні Вам навчальні матеріали з іноземних мов, в тому числі і італійської.

 

Нижче представлені всі програми для вивчення італійської мови, які доступні на сайті

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Навчальна програма “NEYA. Французька, Німецька, Іспанська, Італійська”

Навчальна програма “NEYA. Французька, Німецька, Іспанська, Італійська”

Кожен з батьків прагне, щоб його дитина вивчила якусь іноземну мову, а кожна дитина хоче більше грати в комп`ютерні ігри. Існує велика кількість різних навчальних матеріалів, які призначені для занять на комп`ютері, проте не встигнеш відвернутися, як дитина буде грати. А постійно дивитися, чим займається малюк часу не завжди достатньо.

Детальніше...

 

Instant Immersion 102 Languages

Скачати програму

Навчальна програма "Instant Immersion 102 Languages" просто зобов'язана бути у кожного поліглота! Необхідний посібник всім тим, хто просто хоче вивчити будь-яку іноземну мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Інтерактивна навчальна програма "Talk to me - Італійська"

(Частини 1,2)

Скачать программу Скачати програму

"Talk to me - Італійська" - це інтерактивна навчальна програма італійської мови, видана відомою французькою компанією Auralog.

Ця навчальна програма з італійської мови унікально розпізнає мову та придатна всім, хто тільки починає своє вивчення вподобаної мови. Ви обов'язково навчитеся говорити іноземною мовою красиво і правильно, за це візьметься перший рівень, а на віртуальні плечі другого рівня чпираються всі ті, хто хоче вдосконалити вимову і поповнити словниковий запас.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Навчальна програма "Вчіть слова. Італійська"

Скачати

Навчальна програма з італійської мови "Вчіть слова. Італійська" створена англійською компанією EuroTalk, яка допоможе своїм користувачам освоїти базовий набір фраз і слів, почати розуміти мову на слух, поліпшити навички вимови. Всі матеріали були озвучені носіями мови - професійними акторами.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика