Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вивчення німецької мови в Німеччині

Чи актуально вчити німецьку мову в Німеччині, та і взагалі, навчатись їй? Звичайно! Це не тільки одна з офіційних мов Євросоюзу, німецька мова посідає 10 місце в світі за кількістю мовців. Ця мова є рідною для жителів Німеччини, Австрії, Швейцарії, Люксембургу та Ліхтенштейну. Навіть в якості другої іноземної мови, німецької відкриє перед вами перспективи кар ’ єри, кращі ВУЗи, і це ще не все.

Вивчайте мову також з історією і культурою Німеччини, адже ця країна має безліч цікавої інформації та подарувала світу письменників, діячів науки, мистецтва, літератури. Ви зможете все прочитати в оригіналі, без переказів на нашу рідну мову. Найкращий спосіб для всебічного пізнання мови - вивчати німецьку мову в Німеччині.

Це не всі причини, з яких варто вчитися мові за кордоном. Мову нам важко сприймати, тому крім правил граматики слід вчитися сприймати мову на слух. А де ви можете послухати навколо себе німецьку мову? Правильно - у Німеччині! Там занурять вас у мовне середовище, але пам'ятайте, що вибрані вами курси повинні супроводжуватися діалогами з носіями мови, а також практикою з розмовної мови.

Залишається вибрати необхідні курси німецької мови в Німеччині, щоб можна було приступати до занять!

Німецька мова в Німеччині. Вибір курсів

У цій країні є кілька десятків мовних шкіл, ось список найпопулярніших: German Language School, OISE, Inlinqua, Carl Duisberg, Did-Deutsch Institut.

Географічно по країні навчання не обмежується, оскільки центри розташовані в багатьох містах. Краще всього практикуватися розмовній мові в маленьких містечках Хехст, Бад Шушенрид, Хайдельберг. Якщо ваше життя активне і комфортніше ви себе почуваєте в мегаполісах, то вибирайте Гамбург, Берлін, Франкфурт або Мюнхен.

Школи мають таке розмаїття навчальних програм, що іноземні студенти за своїми можливостями, потребам та інтересам знайдуть собі відповідні курси.

Люди старше 16 років, які почали вивчення мови або хочуть вдосконалити свої знання, можуть проходити навчання німецької мови в Німеччині на загальному мовному курсі. Загальний курс триває від 2 до 12 тижнів і викладається по 10-20 уроків на тиждень. Це прекрасне рішення для всіх, хто зібрався додатково ознайомитися з країною. Інші інтенсивні курси мають тривалість занять 2 тижні - 1 рік, а занять в тиждень - від 25 до 40 уроків.

Для тих людей, які збираються будувати бізнес в Німеччині або з німецькими партнерами є бізнес-курси. На них буде розглянуто складання ділової документації, професійна лексика, навчання веденню переговорів і підготовка до здачі екзамену з економічної спрямованості. Навчання триває 2-16 тижнів, по 30-40 уроків на тиждень.

Ви можете захотіти працювати або навчатися в Німеччині, але для цього необхідно здати мовний іспит необхідного рівня, наприклад іспити: TestDaf, ZMP, ZD або DHS. Для здачі слід пройти підготовчі курси від 4 до 16 тижнів навчання по 30 уроків на тиждень.

Всі перераховані нами мовні школи мають творчий підхід у викладанні, тому вам нудьгувати не доведеться.

Ось ми і підійшли до кінця нашої статті. Сподіваємося, ви зрозуміли, що вивчати німецьку мову в Німеччині потрібно! Ви отримали перелік мовних шкіл і зможете визначити для себе необхідний курс навчання вподобанї мови, гуляючи по містах, відвідуючи пам'ятки і взагалі, поступово знайомлячись з країною.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика