Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Рівні німецької мови. Їхні види й опис

Рівні німецької мови, що це таке і чому мова стала ділитися на незрозумілі частини?

Рівнів німецької мови не так вже й багато. У цій статті ми їх розглянемо докладно, а поки отримаєте відповідь на одне з запитань.

Рада Європи з вивчення іноземних мов створила правила (рівні) для мов, що вивчаються. Коротко: А - початковий рівень знань; В - Середній рівень знань, а С - це вже високий рівень.

Які б ви не вибирали курси або заняття, вам необхідно спочатку визначити свій рівень знань мови, яку зібралися вивчати. Визначитися можна досить просто! Якщо ви вирушите на курси, вам дадуть тест, який визначить, у яку групу вас відправляти. Хочете займатися самостійно? Немає нічого простіше, просто зайдіть в пошукову систему інтернету і знайдіть там сайт з онлайн тестами, що визначають рівень знань конкретної іноземної мови. Швиденько відповісте на питання і будете рухатися далі, осмислено вибираючи посібники для занять.

Рівні німецької мови. Розгляд видів

Давайте почнемо!

А1 - знання німецької мови незначні або зовсім відсутні.

Пройшовши цей етап, кожен зможе розуміти і вживати раніше досліджувані прості речення та вирази на нескладні теми. Ви зможете представитися іншим людям, розповісти про себе, задавати питання повсякденного життя і відповідати на них, наприклад: де ви живете, хто ви, чим займаєтеся, що у вас є і з ким ви знайомі. Якщо ваш співрозмовник готовий прийти на допомогу, то говорити з вами він буде повільно і розбірливо, щоб ви могли його розуміти.

Наступним рівнем німецької мови є А2 - базові знання мови, що вивчається.

За проходження даного рівня, ви зможете розуміти і вживати речення з всіх тем повсякденного життя. Ви станете учасником діалогів на теми, наприклад: розповідь про себе і про родину, розмови про роботу, покупки і т.п. Всі повсякденні ситуації будуть зрозумілі, якщо мова буде йти про прості і добре знайомі вам речі. Словникового запасу в цьому рівні буде достатньо, щоб розповісти іноземцям, звідки ви, яка у вас освіта і т.д.

Так нами були розглянуті рівні початкового знання мови, а тепер ми приступаємо до рівнів німецької мови групи В.

В1 - непогане знання мови, що вивчається.

Пройшовши підготовку з цього рівня, ви зможете розуміти основну частину мови. Для засвоєння виразів, співрозмовник повинен говорити на літературній зрозумілій мові, і якщо діалог вестиметься на добре знайомі вам теми, наприклад: вільний час, робота, навчання тощо. Ви впораєтеся з ситуаціями, які зазвичай з'являються у подорожуючих в країну мови, що вивчається. Ви також зможете розповісти співрозмовнику про свої плани, життєві цілі, погляди і мрії. З таким рівнем німецької мови можна спробувати здати іспит ZD, щоб отримати сертифікат з німецької мови.

Рівень В2 - хороші знання мови, що вивчається.

Складні і абстрактні тексти будуть вам зрозумілі, вести дискусії ви зможете зі знайомих галузей знань. Підготувавшись з даного рівня, ви зможете вільно спілкуватися з носіями мови і бесіда ця пройде без особливих проблем. Тепер вам до снаги відстоювати свою точку зору і висловлювати переваги і недоліки різних ситуацій. Склавши іспит, ви отримаєте сертифікат для професії ZD Beruf, а якщо ви студент, то можете отримати сертифікат з середнього рівня мови ZMP.

Так рівні німецької мови наблизили нас до високих рівнів знань мови, що вивчається - групи С.

Рівень С1 - дуже хороші знання мови.

Ви отримаєте можливість розуміти складні і об'ємні тексти широкого спектру. Зможете висловитися швидко і спонтанно, не згадуючи слова. У вас тепер для цього досить великий словниковий запас. Отримані знання можливо використовувати як у навчанні, так і в наявній професії. Висловлюєтесь ясно, докладно і зі складних тем, застосовуючи для зв'язки речень добре зрозумілі граматичні правила. Підготувавшись з даного рівня німецької мови, ви без проблем складете іспит середнього рівня ZMP.

С2 - відмінні знання мови, на рівні носіїв мови.

Коли ви підготуйтеся до цього рівня, ви будете розуміти все, що ви чуєте й читаєте. Ви зможете узагальнити інформацію з різних джерел, обґрунтовуючи її і викладаючи складно. Висловити свої думки тепер просто, тому що ви спілкуєтеся точно, швидко і розрізняєте нюанси складних слів. Розглянемо іспити, які ви тепер можете здати: диплом малої і великої німецької мови (KDS, GDS), іспит для зарахування до ВУЗів (DSH), а також центральний іспит високого рівня знань мови (ZOP).

Рівні німецької мови. Висновок

Ось ми і підійшли впритул до кінця нашої статті. Ви дізналися, що не тільки німецьку мову ділиться на рівні, але і наша рідна мова для когось теж є мовою, що вивчається і вона також поділена на рівні. У вас могло бути багато питань щодо вибору для себе етапу, з якого почнете або продовжите навчання і ми сподіваємося, що інформація, наведена вище, допомогла вам визначитися і звузити пошуки до вибору курсів і посібників.

Успіхів Вам у навчанні!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика