Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Німецька мова з нуля. Чи Реально?

Чи можна вивчити німецьку мову з нуля? Звичайно ж можна! Найголовніше, кожному треба вибрати посібник, за яким будуть проходити заняття і мати неймовірне бажання, яке штовхає на вивчення німецької мови з нуля.

Як вже сказано вище, бажання має за вас вирішити процес навчання. Коли людина спонукувана метою, вона зможе досягти чого завгодно! Як, наприклад - іноземні мови, одну із яких ми вибрали для себе.

Бажання - це ваше бажання вивчити мову, а не мати таку необхідність. Якщо є така необхідність, то це не ваше бажання, а швидше бажання іншої людини.

Хто може мати таку необхідність у вивченні німецької мови з нуля? В першу чергу, люди, яким потрібна мова для ділових взаємин із закордонними партнерами, люди, охочі влаштуватися на роботу мрії, але від них вимагають знання цієї мови. Може бути і ті, хто вирушає в німецькомовні країни на відпочинок або ПМЖ. Перераховувати такий список людей можна довго, але назвати таких людей бажаючими навчатися - не можна. Може, вони і самі не проти, але з боку цей процес навчання виглядає, як примусовий або вимушений! Сподіваюся, що різниця бажання і потреби уловлена.

Давайте розглянемо, що нам потрібно, щоб можна було навчатися і найголовніше, визначитися, як навчатися!

 

Німецька мова з нуля. Як і де навчатися?

Люди змушені навчатися мові, можуть скористатися послугами репетитора або записатися в групу таких же щасливців-однодумців.

В інтернеті практикується новий спосіб навчання - репетиторство по Skype. Ви начебто і репетитора знайшли, і з будинку можна не виходити. Сидите собі і спілкуйтеся з людиною по web-камері.

Як вибрати репетитора, ми розглядали в інших статтях. Нічого, що там ґрунтуємося на англійську, адже яка різниця, яка мова, якщо вибір буде той же.

Ходити в групи? Це варіант, але необхідної вам добитися уваги буде непросто. Робіть вибір на користь курсів, в групах яких людей як можна менше! Будете чути постійно іноземну мову, брати участь у діалогах, постійно розповідати про те, що вимагає викладач і т.д. Курси - це постійно цікаві і відкриті уроки, які і сором’язливих розворушать.

Ось ми розглянули можливі методи навчання людей, вимушених вчити німецьку мову з нуля, а як бути з тими, хто має бажання навчатися самостійно? Для таких людей ми пропонуємо способи, наведені нижче!

Німецька мова з нуля для тих, хто займається самостійно

Є безліч хороших способів навчатися німецької мови з нуля самостійно і відточувати свою майстерність.

Якщо ви точно не маєте ніяких знань мови, то вам необхідні курси для початківців. Можете в книжкових магазинах набрати собі різних посібників, а можете пошукати необхідні курси в інтернеті.

Якщо ви не великий любитель інтернету, йдемо в магазин! Шукаємо книги з простим поясненням граматики німецької мови, беремо також словничок, підшукуємо книги з діалогами всередині. Книги з діалогами можуть містити диски, на які начитані всі бесіди з друкованого варіанту.

Ви можете слухати дикторів, пробувати за ними повторювати сказане, щоб відпрацьовувати поступово навички спілкування, вимови і сприйняття мови. Слідкуйте за діями додатково в книзі, щоб закріплювати матеріали візуально, дивитися, як пишуться слова і як їх вимовляють автори.Робіть  записи в нерозбірливих місцях, щоб подивитися переклад в нашій діалоговій книзі або знайти потрібне слово в словничку. Займайтеся граматикою та, через 1.5 - 2 роки, будете знати мову досить добре, якщо займатися кожен день мінімум по пів години.

Теж саме потрібно і тим, хто хоче собі курс з інтернету. Шукаєте скановану книгу з діалогами, спілкуванням, аудіо-записами і читаєте, слухаєте дикторів, повторюючи за ними! Аудіо-курси можна слухати в дорозі, під час прогулянки і т.д. Виберіть такий курс, автори якого обіцяють цікаві заняття, захоплюючі вправи.

Німецька мова з нуля. Відточуємо накопиченні знання у тих, хто займається самостійно

Навчаючись німецької мови з нуля, ви поступово будете поповнювати свої знання, які можна і потрібно вдосконалювати. Позаймаєтесь пару місяців і приступите до закріплення наявного знання через прочитання газет німецькою мовою, через перегляд німецького телебачення онлайн.

Також вам пропоную постійно читати німецькою мовою. З одного боку це правильно, але з іншого спливає питання: Навіщо? Зарано нам читати літературу німецькою. Толком нічого не знаємо, а будемо витрачати час на те, що почнемо читати речення, сенс яких залишиться незрозумілим.

На одному форумі людина рекомендував дивитися онлайн телеканали німців. Вона стверджувала, що телебачення ій дуже допомагало розуміти мову, адже хлопець туди приїхав жити. Ось цей список каналів: pro7, rtl, rtl2, sat1, ard і vox, arte, zdf. Чоловік розмістив їх в мірі нашого ознайомлення і знання мови, починаючи від простих, закінчуючи складними.

Ми сподіваємося, що вивчати німецьку мову з нуля вам буде не так складно, що ви будете добре справлятися і знайдете ті курси, підготовчі групи і матеріали, які забезпечать вам гарні знання і досягнення високих результатів.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика