Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 22
ХудшийЛучший 

Самостійне вивчення німецької мови.

Самостійне вивчення німецької мови, як і будь-якої іншої іноземної мови, досить складний процес, який не кожному під силу. Тут, в першу чергу, потрібна досить висока ступінь дисциплінованості учня, а також уміння самоорганізовуватися, оскільки потрібно самостійно продумати власну програму навчання і організувати всі її етапи і ключові моменти, а це вдається не кожному. Це недолік самостійного вивчення німецької мови.

Тепер давайте подивимося на переваги, які дає самостійне вивчення німецької мови:

 

 • Відсутність фінансових витрат. Хіба що на навчальні матеріали, та й то якщо постаратися, то все необхідне можна знайти і безкоштовно, в тому числі і за допомогою даного сайту, на якому Ви зможете знайти все, що Вам потрібно: підручники, самоучителі, тести, навчальні програми, словники і т.д.
 • Всі умови диктуєте ви самі: коли і як будуть проходити ваші заняття, які методики навчання використовувати, який темп вибрати.
 • Виробляється звичка займатися регулярно, яка з часом може перетворитися у хобі, що дозволить Вам підняти рівень знань до будь-яких висот і при цьому буде приносити задоволення від самого процесу навчання.

9 рекомендацій щодо складання програми самостійного вивчення німецької мови:

 1. Сформулюйте свої цілі. Обов'язково визначтеся, навіщо вам потрібно вивчати німецьку мову. Що Вам дасть, вивчення німецької мови? Які переваги Ви в результаті отримаєте? Як і для чого Ви будете використовувати німецьку мову. Сформулюйте Ваші цілі чітко і тоді Ви зможете їх досягти.
 2. Визначте свій рівень знань (Для тих хто вже вивчав німецьку раніше). Протестуйте свій рівень знання німецької за допомогою спеціальних тестів. Вам потрібно визначити стартову позицію від якої Ви будете починати своє навчання.
 3. Визначитеся з підходом. Виберіть підхід та методики, які будете використовувати в процесі вивчення німецької мови. Подумайте, які з них Вам підійдуть більше, а які менше. Застосовуючи які з них Ви зможете вивчати німецьку з максимальною ефективністю? Які з них не будуть для Вас тягарем.
 4. Підберіть собі потрібні матеріали. Виберіть собі самоучителі, підручники, навчальні програми та інші матеріали, які найкраще впишуться у Вашу програму навчання. Почитайте про них відгуки.
 5. Складіть план. Складіть чіткий покроковий план Вашого навчання, на основі попередніх пунктів.
 6. Складіть графік уроків. Намагайтеся займатися в один і той же час. Тривалість занять повинна бути не менше 40 хвилин, бажано 60-90 хвилин з 5-ти хвилинним перервою. Для гарного ефекту займатися потрібно щодня і дотримуватися однакового темпу навчання.
 7. Забезпечте собі комфортну обстановку для занять. Це дозволить Вам створити відповідний емоційний настрій.
 8. В процес самостійного вивчення німецької мови, опирайтеся на всі органи почуттів: зір, слух, органи мови, і навіть руки. Задійте всі можливі канали входу інформації - це забезпечить Вам міцне засвоєння матеріалу, що вивчається.
 9. Дійте! Будь ласка, дотримуйтесь системи і не дозволяйте ліні вибити Вас з складеного графіка, а інакше всі Ваші зусилля будуть даремні.
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика