Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Чи дійсно складно вивчити німецьку мову?

У даній статті ми спробуємо розібратися, наскільки правдиве твердження про складність вивчення німецької мови. У дійсності складність у німецькій мові представляє тільки граматика. Але для того, що б спілкуватися на розмовній німецькій мові не потрібно знання всіх правил граматики. Фонетика й лексика німецької мови набагато краще сприймається російськомовними людьми, ніж фонетичні й лексичні основи англійської, іспанської або італійської мов.

Наскільки складна рамкова конструкція речень?

Багатьох учнів лякає в німецькій мові рамкова конструкція речень. Але давайте спробуємо розібратися, що ж у ній такого складного. Це спосіб складання речення, при якому якщо дієслово, другу частину складеного присудка  або заперечення поставити в самому кінці, то зміниться сам зміст фрази. Але ж в дійсності в російській мові ми дуже часто використовуємо той же прийом. Проаналізуйте Вашу російську мову, і Ви зрозумієте, що й у німецькій мові подібна побудова речень не складе для Вас зусиль.

Факти, які спростовують твердження про складності вивчення німецької мови

До безсумнівних переваг німецької мови є легкість освоєння вимови. Навіть якщо Ви будете говорити німецькою мовою з поганою вимовою, але правильно, Вас практично гарантовано зрозуміють.

Вивчення будь-якої іноземної мови вимагає значних витрат часу й сил. Але навіть якщо Ви бажаєте лише поверхово вивчити якусь іноземну мову, те легше всього почати з німецької.

Ще однією безсумнівною перевагою німецької мови є те, що це друга за популярністю мова в Росії і Європі після англійської.

Факти, які підтверджують складність вивчення німецької мови

Як уже писалося вище, німецька граматика досить складна: часи, дієвідміни правильних і неправильних дієслів можуть доставити проблеми під час вивчення. Але три роди іменників нам не в новинку, а кількість відмінків у російській мові й того більше.

Що дійсно може доставити труднощі, так це лексикологія деяких діалектів німецької мови. Але з іншого боку, якщо вчити літературну німецьку мову, то таких проблем начебто й не повинно виникнути.

Так що ці факти, які свідчать про складність вивчення німецької мови, для нас і не є такими вже аксіомами. Вивчення тієї ж англійської або французької мови принесе куди більше проблем.

Схожість між російською й німецькою мовами

Насправді й російська, і німецька мови мають дуже багато схожого: побудова фраз, лексика, навіть фразеологічні одиниці. Перекладати з німецької на російську, найчастіше можна навіть не змінюючи буквального перекладу.

Тому вивчення німецької мови російськомовними людьми процес нескладний, і потребує лише систематичності й бажання від учня.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика