Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Міжнародні іспити з німецької мови

Міжнародний сертифікат з німецької мови підтверджує рівень знань цієї іноземної мови. Безсумнівно, що наявність такого сертифіката значно полегшить вступ у вищі навчальні заклади Німеччини або збільшить шанси знайти гарну роботу, що припускає знання німецької мови.

Дані сертифікати відповідають світовим вимогам і стандартам. Існує кілька видів міжнародних іспитів з німецької мови, і найбільш значимі з них ми розглянемо в цій статті.

Опис міжнародних іспитів з німецької мови

TestD. Успішна здача даного іспиту дозволяє вступити в усі ВУЗи Німеччині, де навчання проходить німецькою мовою. Також даний сертифікат дозволяє іноземцям працювати в Німеччині. Проводиться кілька разів у році.

DSH. Наявність такого сертифіката також дозволяє вступити в німецькі вищі навчальні заклади й працювати в німецьких фірмах. Цей іспит проводиться два рази на рік у тому університеті, від якого претендент одержав повідомлення про допуск до вступних іспитів. Перездавати його дозволено тільки один раз.

ZD. Цим іспитом оцінюються початкові навички володіння німецькою мовою й рівень знань власників даного сертифіката нижче середнього. У Німеччині він зізнається для вступу в технічні коледжі й для одержання німецького громадянства. Проводиться від 4 до 6 разів на рік.

KDS. Екзамен, який підтверджує просунутий рівень знань німецької мови. Також дозволяє вступати в університети Німеччини. Маючи даний сертифікат можна викладати німецьку мову в деяких країнах. Проводиться 2 рази на рік.

GDS. Сертифікат, що підтверджує знання німецької мови на найвищому рівні. Свідчить про можливості сприймати інформацію будь-якого рівня складності. Успішна здача цього іспиту дозволяє працювати викладачем німецької мови в більшості країн світу.

ZMP. Необхідний при зарахуванні в технічні коледжі в Німеччині. Цей сертифікат підтверджує середні знання німецької мови: вміння читати спеціалізовану літературу, вести бесіди на будь-які теми, вільно виражати свої думки.

ZOP. Проводиться для тих, хто впевнено володіє німецькою мовою й хоче продовжити своє навчання у вищих навчальних закладах Німеччини. Наявність такого сертифіката означає, що його власник розуміє текст будь-якого рівня складності й може підтримувати розмову на різноманітні теми.

PWD. Міжнародний іспит на знання ділової німецької мови. Успішна здача даного іспиту свідчить про можливість вільного спілкування й листування ділового характеру. Високо оцінюється німцями при підписанні партнерських угод і договорів.

Будь-який з вищеописаних міжнародних екзаменів з німецької мови можна здати в Німецькому культурному центрі. Його центральний офіс знаходиться в Німеччині, а відділення розкидані по всіх країнах світу.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика