Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 17
ХудшийЛучший 

Навчання в Німеччині для дітей і підлітків (до 20 років)

Моя стаття буде ґрунтуватися на власному досвіді перебування в Німеччині.

Протягом 5 років я їхав в літні табори для вивчення німецької мови. Я постараюся як можна об’єктивніше розповісти Вам про всі переваги і недоліки даного способу вивчення.

Воліючи відправляти дитину в сім’ю і не буду приховувати, економлячи при цьому Ваші гроші, Ви ризикуєте набагато більше, ніж відпускаючи її на місяць або ж на все літо в літній табір. Німці народ іншої культури, інших цінностей, Ваша дитина приїхавши в родину, може просто не розуміти цього.

Люди бувають різні, і тому мені здається "літній табір", це найкращий з усіх варіантів.

Переваги "літніх таборів".

 • Ваша дитина знаходиться під наглядом висококваліфікованих "вожатих", навчених знаходити порозуміння з Вашим дитям.
 • Проживання дівчат і молодих людей, відбувається в різних корпусах або на різних поверхах, при цьому і тим і іншим забороняється заходити навіть у коридори один до одного (не думайте,що їм все одно буде легко проникнути).
 • Харчування на дуже високому рівні. Звичайно, всі ми знаємо про неймовірну кондитерську і м'ясну продукції Німеччини, чого там в достатку. Час харчування розподілено цілком гуманно.
 • Кишенькові гроші Ваших дітей перебувають у Вожатих, що зменшує ризик втрати або крадіжки. Якщо Ваша дитина захотіла взяти гроші, він просто підходить і просить певну суму, після чого ставить розпис.
 • Спорт. Що найбільш приємно в кожному таборі є своє футбольне поле з газоном і зал, де можна пограти в баскетбол, футбол, волейбол.
 • Розваги. Для Ваших дітей будуть придумувати різні спектаклі, захоплюючі ігри, де вони зможуть розкрити в собі новий талант.
 • Навчання. Навчання скрізь по-різному, але в основному уроки починаються з 9 ранку і тривають три години з перервою між півторагодинним заняттями. Спочатку рівень Вашої дитини оцінюють вчителі, і визначають в групу, рівну знанню мови. Що дозволяє дитині, не соромитися, якщо вона практично нічого не знає. Заняття проходять як в ігровому, так і в чисто навчальному форматі. При цьому якщо Ваша дитина робить успіхи, її автоматично переводять у більш сильну групу.
 • Поїздки.Також діти, за власним бажанням можуть поїхати в один з сусідніх більш великих міст, природно під наглядом вожатих. Навіть була така практика, що ми їздили в Австрію і при цьому нам не знадобилися візи. Екскурсії різної спрямованості, як розважальної, так і історичної, можу сказати одне, вони не нудні своєю одноманітністю.
 • В таборі збираються діти, з п'ятнадцяти, деколи навіть двадцяти країн світу, що дозволяє Вашій дитині отримати знання не тільки з німецької, але і з англійської!
 • Кімнати. Всі кімнати однакові, стандартні, приємні двоярусні ліжка, або окремі ліжка, власний душ з туалетом. Хочу зауважити дітей заселяють навмисно різної національності, для того щоб вони розмовляли на німецькій!
 • По закінченню навчання Ваша дитина отримує сертифікат, в якому написаний рівень, який вона змогла досягти у вивченні мови, і що найголовніше, надалі він котирується, якщо Ваша дитина поїде навчається в Німеччину в інститут. Або ж у майбутньому буде йти на роботу.

Недоліки "літніх таборів"

 • Часом в таборі збирається досить велика компанії росіян, що зменшує шанси дитини на активне вивчення німецької мови (але при цьому можна просто дізнатися , в якій з таборів росіяни не їдуть).
 • У таборі збираються представники різних культур і етносу, і Ваша дитина в принципі як завжди не застрахована від словесних "приколів", хоча хочу зауважити,бійок не було.
 • Якщо Ваша дитина недостатньо самостійна,то з одного боку це мінус,тому що діти мають право виходити в певний час(до вечора) в місто. Заздалегідь відзначаються на спеціальному стенді і попереджають вожатого.Також і в поїздках у дітей є близько години або декількох годин для самостійної прогулянки по місту.

Чесно кажучи, це всі недоліки, що приходять мені в голову.

Без краплі лестощів і передбачення хочу сказати. Якби не мій вік я би поїхав туди знову. Це дійсно гідно тих грошей, які Ви витратите.

Можу сказати, що після п'ятої поїздки, будучи вже в Росії, в Москві,я вже думав німецькою.

Вирішувати Вам, Вдалого Вибору!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика