Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Для чого потрібно вивчати німецьку мову?

Німецька мова і її роль у світі

Німецька мова - державна мова Німеччини, Австрії, Ліхтенштейну, Швейцарії. Це одна із найбільш популярних мов у світі. На німецькій зараз розмовляє понад 100 млн. чоловік. У чому ж причина такої популярності німецької мови?

У даній статті ми надамо Вашій увазі причини, по яким потрібно вчити німецьку мову.

10 причин, по яким варто вчити німецьку мову:

  1. Німецька мова найпоширеніша у Європі. На німецькій розмовляють практично у всіх країнах Європейського Союзу, а в семи з них вона вважається державною.  Це друга найбільш популярна мова у Європі після англійської.
  2. Німецька економіка. Німеччина є однієї з найбільше економічно розвинених країн у світі. Це беззаперечний лідер світового експорту. Товари таких галузей як машинобудування, електротехніка, автомобільна промисловість одержують найбільш високі оцінки якості у світі.
  3. Вивчення німецької мови – двері в світ успішного бізнесу. Німці намагаються розширити територіальні межі своїх економічних інтересів. Такі гіганти світової економіки як BMW, Siemens, Bosch будують заводи й відкривають свої представництва в багатьох країнах. Їхня економічна стратегія заснована на міжнародному партнерстві.
  4. Новаторство німецьких ідей. Німеччина - це країна нових технологій. Тут влаштовують міжнародні ярмарки інновацій у сфері технологій більше, ніж у будь-яких інших країнах. Величезна кількість патентів видається саме тут. Країна безумовний лідер в області біотехнологій.
  5. Німці витрачають на туризм більше, ніж будь-яка інша нація у світі. У середньому на відпочинок за кордоном вони витрачають шість тижнів. За кількістю коштів, витрачених на туризм, німці впевнено посідають перше місце у світі.
  6. Німецькою мовою написана величезна кількість сайтів в Інтернеті. Домени з розширенням .de по кількості посідають друге місце після доменів з розширенням .com. Знання цієї іноземної мови дозволить Вам знайти необхідну інформацію.
  7. Кожна десята книга у світі друкується в Німеччині. За цим показником попереду тільки англійська й китайська мови. Але при цьому з німецької на інші мови переводиться лише невелика частина видань. Вивчення німецької мови дозволить Вам одержати доступ до величезної кількості літератури німецькою мовою.
  8. Знання німецької мови дозволить повністю осягнути специфічну німецьку культуру. Насамперед, Німеччина це країна поетів і мислителів. Ґете, Кафка, Ніцше, Гессе - це лише малий список світових імен, які писали свої праці німецькою мовою. Ну і як можна не згадати про німецьку музику. Світова класика немислима без Моцарта, Бетховена, Баха, Штрауса. Також величезною популярністю користуються твори німецьких психологів Фрейда і Юнга.
  9. Німеччина всіляко підтримує й розвиває обмін студентами. Німці всіма силами намагаються розвивати міжнародні взаємозв’язки. Вони вкладають гроші не тільки в розвиток освіти у своїй країні, але й спонсорують багато навчальних закладів за рубежем.
  10. Німецька мова вважається нескладною для навчання. Ця мова не має складну граматичну й фонетичну систему. Тут не потрібно, як у китайській, заучувати величезну кількість знаків для письма. А якщо ви знаєте англійську мову, то вивчення німецької для Вас взагалі не складе великих зусиль.

Чи потрібна взагалі причина для вивчення німецької мови?

При вивченні іноземних мов істотну роль грає мотивація. А підтримувати на належному рівні мотивацію, не маючи причин для навчання мові, практично не можливо. В даному матеріалі ми описали Вам найбільш істотні причини, по яким необхідно вивчати німецьку мову. Ну а рішення, вчити або не вчити її, повинні прийняти тільки Ви самі.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика