Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Фонетика німецької мови

Німецький акцент та як він утворився

У кожної мови є відмітні, властиві тільки їй, особливості фонетики. Звуки всіх мов світу утворилися на основі сприйняття людським слуховим апаратом звуків природи. На думку вчених, на фонетику тієї або іншої мови впливали історичні, географічні й соціальні моменти. Найчастіше цю відмінність однієї мови від іншої називають акцент. Звідки ж узявся німецький акцент?

Історія фонетики німецької мови дуже цікава й незвичайна. Вважається, що класична німецька мова почала формуватися тоді, коли трупи артистів роз'їжджали по німецьких землях і показували свої вистави. Для того, що б їх розуміли у всіх регіонах феодальних німецьких земель, вони розмовляли на діалекті, у якому сполучалися фонетичні особливості всіх германських народів.

Для німецького акценту характерні такі ознаки як твердість і жорсткість.

Основні принципи навчання фонетиці німецької мови

При навчанні фонетики німецького мовлення варто використати два головних принципи:

  1. Адаптація російських звуків під німецьку вимову;
  2. Вивчення вимови звуків, відсутніх у російській мові.

Особливості німецької фонетики

У німецькому фонетичному ладі існує цілий ряд особливостей. На деякі з них хотілося б звернути Вашу увагу.

  1. Існують три приголосних звуки, які вимовляються із придихом: [p], [t], [k];
  2. Необхідно підвищувати напруженість голосних звуків  на початку слова, кореня або префікса. Аналогів в українській мові не існує;
  3. Німецькомовна людина ніколи під час мовлення не доторкається язиком до верхніх губ.

Що необхідно для ефективного вивчення німецької фонетики

Для швидкого й ефективного вивчення фонетики німецької мови необхідно використовувати максимальну кількість доступних засобів. Це можуть бути й аудіокурси, і мультимедійні додатки, і спеціальні заняття, на яких за допомогою підручних засобів і методик вивчаються особливості німецького акценту. Ну й, звичайно ж, для закріплення всього цього потрібна практика.

Немає нічого краще для перевірки своїх можливостей у застосуванні німецької вимови, ніж бесіди з носіями мови, під час яких Ви, порівнюючи свою вимову з оригінальною, можете усвідомити на яких аспектах вивчення німецької фонетики треба зробити додаткове навантаження.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика