Мови ->

Німецька мова

Все для вивчення німецької мови на сайті movi.com.ua

Німецька мова. Даний розділ нашого сайту містить корисні статті та рекомендації з вивчення німецької мови, а також безліч різних навчальних посібників і матеріалів, які рекомендується використовувати при навчанні німецької мови. Іншими словами, тут зібрано все що стосується теми "Німецька мова".

У даному розділі Ви зможете знайти відмінні навчальні матеріали для різних категорій учнів: маленьких діток, дітей шкільного віку, студентів, а також дорослих, які тільки вирішили почати вивчення німецької мови або ж хочуть поліпшити вже наявні знання, отримані раніше.

Всі навчальні матеріали з німецької мови, які викладені на даному сайті, доступні для безкоштовного скачування. Крім того, багато з них можна придбати через інтернет-магазини наших партнерів: Labirint.ru і My-Shop.ru. У найближчому часі також плануємо додати матеріали доступні в онлайн режимі.

 

Як орієнтуватися в розділі "Німецька мова"

Всі навчальні матеріали даного розділу згруповані за відповідними категоріями. Всі категорії у свою чергу розділені по блоках.

Блоки з переліку категорій, які до них належать, Ви можете знайти в правій колонці під блоком "Вхід / Реєстрація".

Блок "Вчимо Німецьку"

Сюди увійшли категорії, які містять навчальні матеріали з німецької мови.

На сьогоднішній день там є такі категорії:


Як бачите категорій навчальних матеріалів з німецької мови предостатньо, так що Вам буде з чого вибирати.

Блок "Німецька - Бібліотека"

Даний блок містить категорії з допоміжними матеріалами для вивчення німецької мови, завдяки яким процес навчання стає більш цікавим і ефективним.

На даний момент у цьому блоці є такі категорії:

Тут, звичайно, категорій поки що замало, але це не на довго. Ми постараємося до кінця року максимально розширити кількість категорій в цьому блоці.

Нижче Ви можете ознайомитись зі статтями, які присвячені вивченню Німецької мови

Рейтинг пользователей: / 17
ХудшийЛучший 

11 особливостей німецької мови

У німецькій, як й у будь-якій іншій іноземній мові, є свої особливості, які необхідно враховувати всім вивчаючим німецьку мову. У цій статті ми розглядаємо особливості німецької мови в порівнянні з українською. Такий підхід допоможе Вам краще запам'ятати деякі правила використання цієї іноземної мови й зробить ефективнішим процес навчання.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Чи дійсно складно вивчити німецьку мову?

У даній статті ми спробуємо розібратися, наскільки правдиве твердження про складність вивчення німецької мови. У дійсності складність у німецькій мові представляє тільки граматика. Але для того, що б спілкуватися на розмовній німецькій мові не потрібно знання всіх правил граматики. Фонетика й лексика німецької мови набагато краще сприймається російськомовними людьми, ніж фонетичні й лексичні основи англійської, іспанської або італійської мов.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Про наступ англійської мови на німецьку

У нинішній час слова з англійської мови (навіть можна сказати з американського варіанта англійської) дуже часто можна зустріти в інших мовах світу. У багатьох країнах філологи б'ють тривогу, адже кількість таких слів у їхніх рідних мовах уже перевищує розумні межі. Німецька мова не стала в цьому плані виключенням. За останні роки спостерігається навала англійських слів у німецьку мову.

“Денгліш”- так іменується суміш англійської з німецькою. Англіцизми витісняють із німецького побуту істинно німецькі слова. У більшості німецьких міст рекламні написи й афіші складаються практично з англійських слів. У більших німецьких компаніях знання англійського є обов'язковим, а використання практично нормальним явищем.

Детальніше...

 

Діалекти німецької мови

Історія й розвиток німецьких діалектів

Діалекти німецької мови відносяться до групи західногерманських діалектів. На цих діалектах розмовляють жителі Німеччини, Австрії й Швейцарії. Німецькі діалекти пройшли довгу історію формування. Істотний вплив на їхнє утворення зіграли сусідні нації: франки й сакси. Ще одним немаловажним фактором була феодальна роз'єднаність держави в Середні Віки.

Загальнозрозумілою вважається літературна німецька мова, яка є офіційною на території Німеччини, але й вона має кілька варіацій. Так в Австрії й Швейцарії державною вважаються відповідно австрійський і швейцарський варіанти німецької літературної мови.

Детальніше...

 

Міжнародні іспити з німецької мови

Міжнародний сертифікат з німецької мови підтверджує рівень знань цієї іноземної мови. Безсумнівно, що наявність такого сертифіката значно полегшить вступ у вищі навчальні заклади Німеччини або збільшить шанси знайти гарну роботу, що припускає знання німецької мови.

Дані сертифікати відповідають світовим вимогам і стандартам. Існує кілька видів міжнародних іспитів з німецької мови, і найбільш значимі з них ми розглянемо в цій статті.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Для чого потрібно вивчати німецьку мову?

Німецька мова і її роль у світі

Німецька мова - державна мова Німеччини, Австрії, Ліхтенштейну, Швейцарії. Це одна із найбільш популярних мов у світі. На німецькій зараз розмовляє понад 100 млн. чоловік. У чому ж причина такої популярності німецької мови?

У даній статті ми надамо Вашій увазі причини, по яким потрібно вчити німецьку мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Позакласний захід з німецької мови

Позакласна робота з німецької мови як педагогічне явище

Позакласний захід з німецької мови є складовою частиною навчального процесу в загальноосвітніх установах, його можна розглядати як організацію вільного часу учнів з метою вироблення необхідних мовних вмінь і навичок, розвитку особистісних якостей. Успіх позакласного заходу залежить від правильної організації, активності учнів, впливу педагога, вміння вчителя викликати інтерес. Відмітною рисою даного виду занять з німецької мови є добровільний характер участі школярів у позакласній роботі. Вони самі вирішують про необхідність своєї участі в позакласовому заході з метою не тільки поліпшення знань німецької мови, але й розширення культурологічного кругозору, підвищення творчої активності.

Детальніше...

 

Фонетика німецької мови

Німецький акцент та як він утворився

У кожної мови є відмітні, властиві тільки їй, особливості фонетики. Звуки всіх мов світу утворилися на основі сприйняття людським слуховим апаратом звуків природи. На думку вчених, на фонетику тієї або іншої мови впливали історичні, географічні й соціальні моменти. Найчастіше цю відмінність однієї мови від іншої називають акцент. Звідки ж узявся німецький акцент?

Історія фонетики німецької мови дуже цікава й незвичайна. Вважається, що класична німецька мова почала формуватися тоді, коли трупи артистів роз'їжджали по німецьких землях і показували свої вистави. Для того, що б їх розуміли у всіх регіонах феодальних німецьких земель, вони розмовляли на діалекті, у якому сполучалися фонетичні особливості всіх германських народів.

Для німецького акценту характерні такі ознаки як твердість і жорсткість.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 11
ХудшийЛучший 

Як швидко вивчити німецьку мову


Кожен прагне вивчати іноземні мови, мріє зробити це досить швидко. В данній статті ми розглянемо, як швидко вивчити німецьку мову і, що нам для цього знадобиться.

Для початку слід визначити, наскільки швидко ви хочете вивчити німецьку і який рівень знань вам необхідний. Фахівці з іноземним мов попереджають, що вивчити необхідну вам мову повністю не вийде. Скільки людей займається по різних методиках роками і при цьому вони постійно дізнаються щось нове, адже мова не стоїть на місці і терпить нововведення, з'являються зміни в сленгу і т.д.

Детальніше...

 

Вивчення німецької мови в Німеччині

Чи актуально вчити німецьку мову в Німеччині, та і взагалі, навчатись їй? Звичайно! Це не тільки одна з офіційних мов Євросоюзу, німецька мова посідає 10 місце в світі за кількістю мовців. Ця мова є рідною для жителів Німеччини, Австрії, Швейцарії, Люксембургу та Ліхтенштейну. Навіть в якості другої іноземної мови, німецької відкриє перед вами перспективи кар ’ єри, кращі ВУЗи, і це ще не все.

Вивчайте мову також з історією і культурою Німеччини, адже ця країна має безліч цікавої інформації та подарувала світу письменників, діячів науки, мистецтва, літератури. Ви зможете все прочитати в оригіналі, без переказів на нашу рідну мову. Найкращий спосіб для всебічного пізнання мови - вивчати німецьку мову в Німеччині.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Рівні німецької мови. Їхні види й опис

Рівні німецької мови, що це таке і чому мова стала ділитися на незрозумілі частини?

Рівнів німецької мови не так вже й багато. У цій статті ми їх розглянемо докладно, а поки отримаєте відповідь на одне з запитань.

Рада Європи з вивчення іноземних мов створила правила (рівні) для мов, що вивчаються. Коротко: А - початковий рівень знань; В - Середній рівень знань, а С - це вже високий рівень.

Детальніше...

 

Німецька мова з нуля. Чи Реально?

Чи можна вивчити німецьку мову з нуля? Звичайно ж можна! Найголовніше, кожному треба вибрати посібник, за яким будуть проходити заняття і мати неймовірне бажання, яке штовхає на вивчення німецької мови з нуля.

Як вже сказано вище, бажання має за вас вирішити процес навчання. Коли людина спонукувана метою, вона зможе досягти чого завгодно! Як, наприклад - іноземні мови, одну із яких ми вибрали для себе.

Бажання - це ваше бажання вивчити мову, а не мати таку необхідність. Якщо є така необхідність, то це не ваше бажання, а швидше бажання іншої людини.

Хто може мати таку необхідність у вивченні німецької мови з нуля? В першу чергу, люди, яким потрібна мова для ділових взаємин із закордонними партнерами, люди, охочі влаштуватися на роботу мрії, але від них вимагають знання цієї мови. Може бути і ті, хто вирушає в німецькомовні країни на відпочинок або ПМЖ. Перераховувати такий список людей можна довго, але назвати таких людей бажаючими навчатися - не можна. Може, вони і самі не проти, але з боку цей процес навчання виглядає, як примусовий або вимушений! Сподіваюся, що різниця бажання і потреби уловлена.

Давайте розглянемо, що нам потрібно, щоб можна було навчатися і найголовніше, визначитися, як навчатися!

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Історія німецької мови. Становлення до виду, який ми знаємо

З якого століття історія німецької мови бере свій початок? Якою була мова в самому початку і як стала такою, якою ми її знаємо?

В історії німецької мови буде цікаво розібратися багатьом, не тільки тим, хто вирішив її вивчати, але і всім тим, кому просто цікава історія утворення мов.

Німецька мова має відношення до німецької гілки індоєвропейської сім'ї. Близько 2500 тисяч років до н.е. племена індоєвропейців заселили північ Європи. Вони змішалися з місцевими племенами, поклавши початок германцям. Їх мова стала основою німецької мови і в процесі дроблення з'явилися нові німецькі діалекти. Згодом ця мова склалася воєдино з декількох західнонімецьких діалектів.

Також на німецьку мову сильно вплинули війни з Римською імперією, адже ці племена хоч і були дуже міцні статурою, але встояти проти армії підготовлених і добре збройних римлян не так просто. Населення піддавалося гонінням і продавали в рабство. Розвивалися германцями і торгово-економічні відносини з сусідами. Ці контакти відбилися на їх лексиці, вводячи в неї латинські слова.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 17
ХудшийЛучший 

Навчання в Німеччині для дітей і підлітків (до 20 років)

Моя стаття буде ґрунтуватися на власному досвіді перебування в Німеччині.

Протягом 5 років я їхав в літні табори для вивчення німецької мови. Я постараюся як можна об’єктивніше розповісти Вам про всі переваги і недоліки даного способу вивчення.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 22
ХудшийЛучший 

Самостійне вивчення німецької мови.

Самостійне вивчення німецької мови, як і будь-якої іншої іноземної мови, досить складний процес, який не кожному під силу. Тут, в першу чергу, потрібна досить висока ступінь дисциплінованості учня, а також уміння самоорганізовуватися, оскільки потрібно самостійно продумати власну програму навчання і організувати всі її етапи і ключові моменти, а це вдається не кожному. Це недолік самостійного вивчення німецької мови.

Тепер давайте подивимося на переваги, які дає самостійне вивчення німецької мови:

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика