Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Навчальна програма "English Grammar In Use"

Скачати Еnglish Grammar in use

"English Grammar In Use" - це навчальна програма з граматики англійської мови, до складу якої входить 130 уроків, кожен з яких має своєю метою вивчення окремої теми граматики англійської мови, яка вказується в заголовку уроку.

У кожному з уроків є 2 частини: теоретична, в якій на прикладах роз'яснюється тема уроку, і практична, яка призначена для контролю засвоєння теми.

В курсі "English Grammar In Use" також є 5 програм, серед яких: перелік неправильних дієслів, відмінювання дієслів і т.д.

Перевагою даної комп'ютерної версії "English Grammar In Use" є автоматичне виконання самоперевірки правильності введеного варіанту при проходженні вправ. Учень вводить правильний в його розумінні варіант і, якщо все правильно, то виводиться повідомлення, що відповідь вірна; в іншому випадку, є право ще на дві спроби, після вичерпання яких програма видає підказку.

Дану програму-курс можна використовувати як послідовно, проходячи по черзі урок за уроком, так і вибірково, знайшовши в змісті тему, що Вас цікавить.

Програма "English Grammar In Use" може значно полегшити роботу репетиторів і викладачів англійської мови, так як їм буде достатньо одного погляду на екран, щоб дізнатися яку кількість помилок здійснив учень (програма самостійно виділяє помилки іншим кольором).

Додаткова зручність роботи з програмою "English Grammar In Use" - це зберігання статистичної інформації про те, хто працював з даною програмою, які уроки він проходив, на скільки був виконаний кожен з уроків і скільки на виконання кожного з них було витрачено часу.

Автор: "Стройка"
Версія: 1.2
Рік випуску: 1993
Формат: exe / zip
Розмір: 704 Кб

Скачати

Увага! Більшість файлів розміщені на файлообмінних серверах. Інформацію про те, як правильно завантажувати з файлообмінників, можна знайти ТУТ

 

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика